Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2015 - Lístky a lístečky, neboli vstupenky (Tickets)
#66
Úvahové a deduktivní kecy:
Nejpravděpodobněji to vidím na Andreu Libman s tím, že tentokrát si dají organizátoři bacha Rainbowlaugh
A pokud se stal nějaký zázrak, tak mohli uhnat M.A. Larsona, který tvrdil v minulosti, že dorazí. (tak teda ne, podle toho co píše Jamis níže)
To jsou dle mého nejpravděpodobnější možnosti.

Hosti jsou v podstatě dvojího typu. Komunitní a tvůrci seriálu.
Pokud má jít opravdu o překvapení a eso v rukávu, tak to musí být někdo top. V úvahu tedy přicházejí buď tvůrci seriálu, nebo nějaký nejznámější tvůrce z bronies komunity.
Když vezmu v úvahu komunitu, tak myslím, že je pravděpodobnější, že daný člověk nebude z USA, protože je to moc daleko a nevyplatí se to. Eile Monty je sice z Británie a super, ale byla už minule, takže ne. WoodenToaster je z Británie a slavný, ale ne už zrovna aktivní. The Living Tombstone je z Izraele a aktivní, takže přichází v úvahu. Pak ještě možná JanAnimations z Itálie, ale kdo ví jak to s ním je po tom DMCA. Další možnosti z komunity mě zrovna nenapadají.

Pak tu máme tvůrce seriálu. Ti jsou všichni z USA a Kanady, ale tam už se to vyplatí zaplatit. Asi je pravděpodobnější, že to bude někdo, s kým se organizátoři alespoň nějak více znají. Pokud já vím, tak nějaké známosti (nebo spíš zkušenosti) mají s Andreou Libman. A dál nevím.

Tím končí moje dedukce. Buď The Living Tombstone, nebo Andrea Libman.

Takže The Living Tombstone to není jak napsal Jamis v jiném tématu.

Čili můj aktuální typu za komunitu: JanAnimations
A za tvůrce seriálu: Andrea Libman
Fakt těžko říct... Víc se přikláním k Andree Libman, protože to by bylo větší překvapení.

Tak podle nejnovějšího infa to není nikdo z komunity.
Takže můj finální tip je Andrea Libman.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Czequestria 2015 - Lístky a lístečky, neboli vstupenky (Tickets) - od Foxtrot - 18.06.2015, 20:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)