Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 7: Make New Friends But Keep Discord
#36
Na tenhle díl se opravdu musí podívat vícekrát, protože tam bylo takových věcí, že se prostě nezapamatujou najednou. Rainbowlaugh

+Chudák Spike. Ten asi hodně dlouho nazamhouří oči a Luna bude mít co dělat s jeho můrama. Takovýhle probuzení bych tedy nikdy nechtěl. Rainbowlaugh ( a propo: myslel jsem si, že Spike už má svoji postel Rainbowderp )

+ Tree Hugger! Šedesátá léta a květinové děti ( zde květinoví poníci ), jsou i v Equestrii. No to je teda vážně něco. Rainbowlaugh Nedivim se, že je Fluttershy z ní tak odvázaná. Twilightblush Ale u ní se musí brát vážně, že klisna dredařka ( opravdu má dredy Rainbowlaugh ) vyřeší problémy s naprostým klidem a pohodou. Peace, no War Rainbowlaugh

+ Byla tam sice málo, ale Rarity! Rarity a její Gala. To prostě jde dohromady! I když né v tom pravém slova smyslu, jak by si přála. Poprvé jako živý štít proti dortu, nyní jako obět slizu od shora až dolu. A pak, jak byla vyčištěna vysavačem tak, až byla jediná bez šatů? Hilarious Rainbowlaugh

+ Pinkie. Scéna, jak pozdravila Discorda alá krabice THE GAME? tam jsem řval smíchy, když se nad ním objevili otazníky. Rainbowlaugh

+ Discord je kapitola sama pro sebe. Umývat nádobí tak, aby byly opět špinavý, zacpat si uši rohama, jíst porcelán. Just Discord. ( Jen by mě zajímal osud toho pošťáka, co mu doručil dopis. Snad se dostal v pořádku domů )

+ Celestia. No vida. Konečně se objevila v S5 a jak je vidět, tak není z kamene a miluje zábavu se vším všudy. Jen mě docela mrzí, že tam nebyla s ní i Luna. Pinkiesad2

No prostě ten díl byl hukot největší a plný úžasných věcí, které dokážou pobavit. Po několika docela dojemných dílech se tu objevil úplný protějšek a nebylo snad minuty, abych neměl smích na tváři.
Mimořádně vyvedený díl a je vidět, že tvůrci prostě umí. Pinkiesmile

Za mě 9,8/10
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 7: Make New Friends But Keep Discord - od Blue Storm - 17.05.2015, 01:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)