Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 7: Make New Friends But Keep Discord
#45
(17.05.2015, 10:54)BatygameCZ Napsal(a): - Chudák Pinkie Rainbowlaugh
- Chudák Rarity Rainbowlaugh


Pre mňa i chudák Discord. On predsa trpel zo všetkých najviac.

K epizóde. Po pozretí s titulkami mi prišla fajn, vždy som sa tešila na Fluttercord epizódu (alebo akúkoľvek epizódu s Discordom v jednej z hlavných rolí).

+ Discord v hlavnej role
+ Fluttercord
+ Discord žiarli
+ Discord sa učí o priateľstve
+ Gala
+ Celestia (jediná, ktorá sa tam naozaj vedela zabávať a ocenila Discorda)
+ Šaty na gala Mane 6 a Celestie
+ Smooze bol celkom roztomilý (čakala som ho ako záporáka, ale potešil ako dobrák)
+ Konečne vieme, kde Discord býva


- Fluttershy's development. Ten ma už šokoval na začiatku season 5 a vidím, že pokračuje. Viem, že mnohí ho práve očakávajú, ale ja naopak milujem Fluttershy takú aká bola na začiatku seriálu z viacerých osobných dôvodov.

- Ani po Twilight's kingdom to stále nevyzerá, že Discorda už berú ako priateľa (snáď okrem Fluttershy a Celestie). Ešte stále im pije krv jeho prítomnosť a taktiež ani u neho ešte nevidno nejaký významný pokrok v priateľstve.

- Discord opäť ako JEDINÝ hriešnik. Dúfala som, že v tejto epizóde dostane lekciu aj niekto iný. Bohužiaľ nestalo sa. Stále to však očakávam od nejakej z budúcich epizód s Discordom. Už by sa zišlo, aby raz boli Mane 6 tie, ktoré si uvedomia, že by mali Discordovi venovať viac pozornosti a brať ho konečne akoby jedného z nich. To by mu tiež pomohlo, než len ignorancia. Potom sa jeho konaniu ani nečudujem.

- Tree Hugger. Neviem prečo, ale pre mňa strašne nesympatická postava. Ale je to vec vkusu. A vôbec som nečakala, že práve ona bude hrdinka (to som skôr čakala od Discorda, že sám napraví čo spôsobil, ako priateľ).
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 7: Make New Friends But Keep Discord - od Annabell - 17.05.2015, 12:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)