Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: The Lost Treasure of Griffonstone
#30
Wow. To jsem nečekal.

Poprvé od Starlight Glimmer, se mapa aktivovala, aby poníci pomohli na nějakém místě. Překvapilo mě však, že tam poslala jen dvě z nich. Zde je ale vidět, že mapa pošle na místo jen toho, kdo k danému problému nejvíc patří a kdo by to mohl vyřešit nejlépe. A to Pinkie Pie s Dashie přes Gildu. Pinkiesmile

+ Rainbow Sparkle. Takhle napodobit Twilight bylo neuvěřitelně mňamózní pro moji bránici. Rainbowlaugh

+ Království Gryfů. Mno vida. Mongolsko k tomuto království docela sedne a bylo cool se podívat i za hranici Equestrie.

+ Bezzubá Pinkie. Když se usmála a její chrup vypadal jak po skousnutí granátu, tak mě nějak začaly bolet ty mé zuby. Ta musí mít u sebe několik lahví Zecořina obnovováku zubů. Rainbowlaugh Líbí se mi, jak se v této serii chová. Je přesně taková, jaká by měla být. Pinkiesmile

+ Gilda. Celé ty série mi bylo tak nějak fuk, zda ji ještě uvidím. Hlavně po tom, jak se zachovala k Fluttershy. Nyní po tomto díle beru všechno zpět a jsem rád za to, že jsem ji mohl opět vidět. Hlavně v moment, co projevila lítost nad tím, že ztratila kamarádku, která jí tak pomohla v mládí. A když jsem pak viděl Gildu jako malou a s Dashie, jak byly veliké kamarádky, nějak mi vlétlo smítko do oka. Pinkiesad2

Ani se nedivím, že tam všichni tak prahli po bitech. Po tom, co ztratili svoji hrdost v tom artefaktu, tak už nikdo z gryfů nedokázal pozvednout království tím, že by jim ukázal jinou cestu. Že by to šlo i jiným způsobem a možná i lepším. Celé království šlo do úpadku a nezbylo jim nic, než jen schraňovat bity a na místo hrdých bytostí ( ano i možná méně vlídných ), se z nich stali ještě větší chamtivci.

Byl to velmi zajímavý a dobrodružný díl, kde se ukázalo, že jejich artefakt je vlastně bezcenou cetkou, která nemá vůbec žádnou hodnotu. Ale to, že přátelství, dokáže udělat celý národ ještě mocnějším a lepším, než kdy tomu bylo dřív. A jsem moc rád, že právě Gilda může obnovit svým konáním celou říši a kdo ví? Může se pak z ní stát nová královna a to by byl pak mazec třeba v šesté či sedmé serii. Že Gilda dokázala pozvednout jejich kulturu. Rainbowkiss

Za mě 9,5/10

Reklama: "Chcete, aby vaše království bylo opět krásné a voňavé? Že nemáte svůj artefakt, ke kterému jste vázáni? Nevadí. Máme pro vás řešení. Prášek do pečiva! Stačí s ním napéct koláčky a máte po starostech. Prášek do pečiva od Pinkie? Prostě to nejlepší." Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 8: The Lost Treasure of Griffonstone - od Blue Storm - 24.05.2015, 01:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)