Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AlexS zakopáva svoju minulosť
#10
(28.05.2015, 10:51)Jamis Napsal(a):
(28.05.2015, 09:00)ZoidySVK Napsal(a): Třeba už toho má dost - on se fandom od dob, kdy se přidal taky dost změnil. Třeba si položil otázku "Pro koho to vlastně dělám?", upřímně si odpověděl a vyvodil z toho důsledky.

Ale ja nehovorím o tom že nič pony related netvorí. To mi je uplne fuk je to jeho vec. Ale takto bez vysvetlenia zmazať všetku jeho tvorbu mi prišlo dosť kretenske od neho. Fanušikovia kupovali jeho albumy klikali na jeho videa. Proste sme mu davali chleba na stol a on spraví toto ? A aj keby to bolo kvoli zmluvným podmienkam tak stále to mohol hodiť na iný channel alebo to skusiť nejak inak poriešiť. 


(28.05.2015, 09:25)Melgarh Napsal(a): Stari muzikanti odchazi, novy se rodi.

MLP vlna je jeste vysoka v ramci Vychodni Evropy a ta scena je ziva. Akorat vychod doesn't give a buck ohledne EQD a zapadnich medii a conu diky jejich predrazenosti.

A taky viz. MLP con v Japonsku.. jejich ucast se zdvojnasobuje a stavaji se zadanymi a maji cim dal vice hostu, Asie a celkove Vychod jede =)

Jop, tak nějak - kretivců je tu hodně, ale nejsou moc vidět. To přijde... bohužel se obávám, že přijdou i ty následky.

Tak zase Japonske PMV a hudba mi na EQD vôbec nechýba Rainbowlaugh 
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět


Příspěvků v tématu
AlexS zakopáva svoju minulosť - od ZoidySVK - 28.05.2015, 01:32
RE: AlexS zakopáva svoju minulosť - od Fang - 28.05.2015, 07:59
RE: AlexS zakopáva svoju minulosť - od ZoidySVK - 28.05.2015, 14:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)