Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Police s poníky
#2
Toto je zatím jen průzkum zájmu, vyjádřete se, prosím, buď "Flutterryay Yay" nebo vůbec (případně "Trixieshiftleft Neigh", pokud vás to tak moc znechutilo). Konstruktivní návrhy uvítám také.

Na fóru vím, že tu máme nějaké broníky, kteří se věnují geocachingu. Sám jsem s tím nedávno oficiálně začal, a tak bych, až budou pro mne vhodnější klimatické podmínky (odhadem konec října až půlka listopadu - čím později, tím větší bude riziko, že trasy nebudou úplně schůdné), rád obešel některé cache v okolní přírodě, konkrétně podél kousku hřebenu Broumovských stěn a cestiček k nim od Police. Věřím, že by se někdo mohl chtít přidat, když ne na GC, tak alespoň se podívat, čím je místní krajina tak zajímavá, že si zasloužila status CHKO. Pinkiesmile
Následně podle možností a vyčerpanosti bychom poseděli v nějakém místním občerstvovacím podniku.

Druhá možnost je udělat cyklovýlet s podobnou náplní, pouze po jiné trase. Ten se dá provést i dřív (ale ne dřív než v září, srpen už mám natřískaný). Jenže nepředpokládám, že se vám bude chtít na místo cestovat s kolama.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Police s poníky - od Quint-t-W - 27.07.2015, 19:54
RE: Police s poníky - od Quint-t-W - 09.08.2016, 19:18
RE: Police s poníky - od Quint-t-W - 10.09.2016, 11:33
RE: Police s poníky - od makill01 - 10.09.2016, 17:10
RE: Police s poníky - od Quint-t-W - 11.09.2016, 08:58
RE: Police s poníky - od Quint-t-W - 07.10.2016, 19:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)