Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3
#32
Bump! Edit 2123.42:
Po delší konzultaci s Minetexem která proběhla kvůli tomu že absolutně nevíme co je s Mikadem, jsme našli záložní řešení (a zároveň řešení no.2 v případě toho, že se vám to bude líbit a budete to chtít víc.)
Sraz by se konal v Železném Brodě u mě. Jsou tu jistý výhody, ale zároveň nevýhody trochu, ale dají se pořešit.

Výhody:
Sraz by trval pro ty vytrvalejší z vás 4 dny. Yop, thats right. Pátek, Sobota, Neděle, a Pondělí díky státnímu svátku.
Je tu taková jedna věc v mým programu který se dá naprosto změnit, a to ta, že pokud by v noci na Pondělí nebyly mraky (a v brzkých ranních hodínách) pozorovat nádhernou přehlídku kterou si pro toto datum připravila naše milovaná Princess Luna (Krvavý Měsíc + Měsíc v nejbližší vzdálenosti od země + optické efekty of course)
Jídlo by nebylo potřeba. Teda, většina z něj. Na tyhle dny jsem schopnej zajistit obědy, s výběrem z 12ti jídel s polívkou. Cena na jeden výjde asi 60-70 korun (ještě zjistím přesnou cenu). V případě že by jste chtěli, jsou zde podniky a restaurace do kterých by se dalo zajít, ovšem, stálo by to jako normálně když jdete do Restaurace. Pizzerii u mě nehledejte, V brodě je jediná už a ta je nepoživatelná.
Výhoda pro mě netahat všechny ty věci co si připravuju atd.
Byly by k dispozici 4 matrace. Ovšem buď je pravidlo kdo dřív příjde ten dřív dostane matraci zdarma, nebo kdo si ji ukradne.
Spousta místa.
Sice Železný Brod není moc zajímavý místo, a nejradši bych žil někde s trochou víc historie, ale stále tu jsou místa kam lze zajít, parky, vyhlídky, popř. tůru někam když budete moc chtít. Třeba si i nějakou venkovní aktivitu připravím Rainbowlaugh
A další určitě, ovšem sadly, už moc myslím na ty nevýhody a tak mě už víc nenapadá.

Nevýhody:
Nemožnost použít televizi, takže monitor. (U Mikada byla nějaká šance)
Nemám tu Žádný DDR Pady, ani pořádný mikrofony (jen jeden u sluchátek, takže pokud někdo nutně chce solo, tak může Pinkiesmile ) Tudíž by se museli přinýst. Pokud by s tím Minetex a Hadasa neměli problém, tím pádem by s tím nebyl problém.
Tohle není otázka, tohle je požadavek:
U Návštěvníka nesmí být jakákoliv alergie na chlupy či strach ze: Psů, Koček, Morčat, Želv, Papoušků, Vodních Rybiček, Srn či Pavouků (ty tak nějak se válející v koupelně atd, ty prostě neuklidím protože im too scared Rainbowlaugh). Zde přikládám počet jednotlivých zvířat - Pes 3x, Kočka 2x, Morče 2x, Želva 1x (Vodní), Papoušek 1x, Srna - 1-4x Vodní Rybičky 2x, Pavouci - Neznámo.
Po 10 hodině večer žádný velký hluk. Takže hoši, vím že na Libereckém Srazu jsme to dělali ale tady asi takhle - Žádné Karaoke v 1 hodinu ráno, Žádné hraní na nástroje v 11 večer (MINETEXI!), Žádné přehnané řvaní. Asi tak Rainbowlaugh Smích povolen o jakékoliv oktávě a hlasitosti v jakoukoliv dobu.

Můj dům se nachází od autobusové zastávky 5 minut cesty rovně a 20 minut cesty do kopce. Jelikož mě zabijí i to když musím dolů a nahoru jít dvakrát denně, tak vám na konci přiložím mapu, protože tam půjdu opravdu maximálně 2krát pro vás Rainbowlaugh

Co se týče těch 12ti jídel, zde dám seznam:
Marinovaný vepřový líčka na červeným víně a bylinkách s bramborem po Staročesku.
Pečená vepřová krkovice s bramborovým knedlíkem a červeným zelím.
Smažený hermelín s vařeným bramborem, tatarská omáčka (nepočítejte s ní, jejich tatarka je nejhnusnější věc co kdy byla vynalezena)
Kuřecí prsa přelité sýrovosmetanovou omáčkou s celerem a jablky.
Frankfurská vepřová pečeně s dušenou rýží
Domácí Krkonošské lívance se šlehaným tvarohem a borůvkami
Ke všem těmto jídlům nahoře je jako polívka Cibulačka.

Vepřový plátek na restovaných fazolích se slaninou, s bramborovou kaší
Kuřecí prsa na dýňovém pyré s blanšírovanou zeleninou 3 barev.
Burgundská hovězí pečeně s kynutým knedlíkem.
Smažený krůtí řízek s bramborovou kaší.
Kuřecí nudličky na smetaně a paprice s dušenou rýží.
Vepřový guláš se žampiony a těstovinami
Ke všem jídlům nahoře je jako polívka Bramboračka.

Additional Výhody:
Ve městě Železný Brod se nenachází žádné skály po kterých by vás Minetex chtěl provázet.

Ale Pinku, Já nevím kde Železný Brod je a nebo jak se tam dostat:
Takže, pro lidi co pojedou SAčkem do Liberce: Jede přímý spoj z Liberce do Železného Brodu, cena je asi 60 korun, a jede okolo 1 hodiny.
Z Liberce se lze dostat do brodu vlakem, ale je to zbytečně dražší (120 korun) a trvá to déle (2 hodiny)
Pro lidi co pojedou z Jablonce - Na Hlavním nádraží nasednete na autobus, Jezdí ze 3 zastávek. Cesta trvá podle toho kterou zastávku zvolíte - 30, 40 a 45 minut. Lze nasednout i na zastávce u Balvanu.
Co se týče čehokoliv, kdyby jste se ztratili v tomhle městě kterému já říkám Největší Díra, (Ne protože tady nic není, (teda to vlastně taky) ale proto, že to město leží v údolí. Je město, a všude okolo něj 100 - 200 metrové kopce.) tak mi volejte na tohle číslo - 702 054 661

Co teda potřebuju od vás?:
Zaprvé - dát mi vědět jestli chcete nebo ne. Pokud se Minetexovi nepodaří do zítra kontakt na Mikada sehnat, tak je to 100%, jinak se neví.
Pokud to bude 100%, potřebuju aby jste přinesli - 2 DDR Pady, sebe, dobrou náladu a musíme sehnat nějaký pití. Bude nás 8, potřebujeme pití. Můžem pít vodu z kohoutku ale to není ono, takže cokoliv k pití se bude hodit Pinkiesmile
Zároveň prosím, kdo může si vezměte notebook. Můžu půjčit jeden, a můžu půjčit tablet. Papír postačí na tu hru co jsem si chystal, ale i tak, bude lepší elektronický psaní Pinkiesmile

Mapy:
Pokud vystoupíte na Smetanově zátiší:
[Obrázek: WUuWox1.png]
Pokud vystoupíte na Terminále:
[Obrázek: vnMN7YM.png]

Cesty zaškrtané modrou barvou jsou - Most výš je zdemolován a dělá se nový, otevírá se 17.10
Most níž vede za A - zbytečně dál, za B - Řekněme že to je asi nejnebezpečnější naše ulice tam.
To je teda zatím vše, zatím se mějte.
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - od ThePinkOne - 21.09.2015, 18:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)