Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3
#68
Sraz se postupně po 3 dnech blíží ke konci.. ale bylo to awesome Rainbowlaugh Jak u Mikada, kde to bylo hodně awesome, tak after-party u mě. Bohužel, na naší noční akci ve 4 ráno bylo zamračeno, takže se nic nekonalo, i když jsme měli techniku už venku Rainbowlaugh Co se týče mikadovy party, tak u něj to bylo super, nic se nestalo, skoro nikdy se nedalo nudit, a bylo u toho mnoho nenormálních a často velmi úchylných momentů (Aneb Cards Against Humanity, dívám se na vás Aldare a Coldfire Rainbowlaugh )
Bylo hodně ddrkování, hodně hraní karet(CaH, TSSSF), hodně všeho Rainbowlaugh
U mě doma to šlo taky dobře, hraní karet, real-life chatování, ale jako jeden z problémů bylo to, že jsem od 3 odpoledne v neděli do pondelí 12ti měl přetrhané kabely od internetu.. takže Rainbowlaugh Jinak to tu bylo super, sraz byl super, 100/100. Film byl taky super.. příští víkendový sraz musíme break the record a musíme mít 9 lidí.. teď se to nepovedlo, příště ano! Rainbowlaugh

P.S: Minetexi, potřebujeme udělat to datum a den Rainbowlaugh
P.P.S: Mods, prosím zatím nelockovat, ještě budeme přidávat some videa a nějaký ten feedback (a ztráty a nálezy) Pinkiesmile Takže zatím ne, díky Pinkiesmile
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - od ThePinkOne - 28.09.2015, 12:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)