Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16: Made in Manehattan
#12
CM AJ a Rarity je přivedlo na místo, kde je to velké a chladné. Tak to Rarity zpívala v Take Manehatten.  Tam poníci prostě jsou tak nějak odloučeni od nějakého přátelení se mezi sebou.  
Když pak Rarity přistál na obličeji leták s tím, že Coco ( Yessssss Rainbowkiss )  chtěla udělat něco pro to, aby bylo veseleji, tak tam pochopili, proč tu jsou.  Coco vytvořila něco, co by mohlo mít úspěch u poníků a věděla to od samého začátku. Ale potřebovala s tím pomoci. Jenomže to místo, kde by se to mělo konat, bylo nejen že v dezolátním stavu, ale snad už i nevhodné pro zaujmutí poníků.
Proto to jeviště postavili hned u frekventované silnice, aby si poníci všimli a pokud možno zastavili a shlédli to představení.  

Je dosti možné, že u poníků tohle není tak rozšířené. Ale zde u nás to je.  Když jdu starou Prahou, kde jsou různí umělci, tak se taky zastavím a podívám, co oni dělají.  Viz: CZQ LARP a ten umělec u pražského hradu, který tam hrál na cello. Celá skupinka se u něj zastavila a poslouchala ho, jak hraje. Pinkiesmile    
To samé bylo i zde.  Je dobře, že Coco sehnala ponyherce, kteří to dělali ( podle mého ) i zadara a dokonce je neodradilo ani to, že jim to zchátralý jeviště málem přistálo na hlavě. Pinkiesmile   Zahráli něco, co ostatní poníky nějak zaujalo a dokonce i v ten moment byli na sebe tak nějak hezčí. Viz: Ten pony, co uvolnil místo té stařence.  To byl ten pravý záměr, aby tam jela AJ s Rar.

+ Coco Pommel:  Ani nevíš, jak rád jsem tě opět viděl. Tvá poníkovská osobnost se mě vryla do paměti už poprvé. A zde jsi jasně ukázala, jaké máš dobré srdíčko.  Pinkiesad2

+ Applejack: Výborný facemomenty Rainbowlaugh   A abych ti pravdu psal, tak když sis rozjela svůj klobouk tou sekačkou, nějak jsem oněměl hrůzou. Tvůj klobouk je pro mne něco jako živá součást tebe a děkuji Rar, že ti koupila nový. Pinkiesmile

+ Rarity: Ty prostě umíš chodit ve velkém světě a tvá štědrost se mě líbí čím dál víc. Pinkiesmile

Krásný díl a za mě 9,2/10 Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16: Made in Manehattan - od Blue Storm - 27.09.2015, 12:23
RE: Epizoda 16: Made in Manehattan - od Jamis - 11.10.2015, 13:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: