Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16: Made in Manehattan
#17
Omylem přeskočená epizoda... a zrovna ta další volně navazovala, ale tak nevadí. Stejně jako v případě předchozích se všude vyrojilo dost narážek (i když ne jako na epizodu včerejší), raději shlédnu hned.

Vidět Cocco Pommel potěšilo hned z kraje - můj oblíbený background charakter Twilightsmile a ani tentokrát nezklamala. Applejack a Rarity dohromady je vždy zajímavá kombinace - v lecčems jsou si protiklady, ale od té noci v Twilight knihovně a po té události s Trenderhoofem spolu vychází mnohem líp (na nich je ten pokrok hodně znát). Ale i tak se některým svým sterotypům nevyhly - Rarity měla v paměti stále ještě první návštěvu Manehattanu a AJ, která se bojí přejít ulici.

Myslím, že v tomhle díle se vidělo mnoho lidí, kteří se kdy snažili vytvořit něco velkého a narazili na spoustu překážek. Pokud to nevzdali, začali třeba později od malých věcí - nakonec došli až tam, kam chtěli a mnohdy ještě dál (když jde o podobné události v reálu... u CZ/SK bronies cesta od Strahovských DDR, přes Velké srazy a Vánoční Karaoke až po Czequestrii Ajsmug tak uvidíme, co přinese budoucnost). Že ne vždycky se věci povedou tak, jak jsme zamýšleli, ale to nutně neznamená, že jde o neúspěch.

Jestli jsem se někdy bál, že seriál bude časem jen opakovat omílaná témata, tak jsem moc rád, že se tahle skeptická představa nenaplnila Pinkiesmile

[spoiler: (zbytek tu - vzhledem k odlišnostem mého pohledu na seriál - nemá smysl rozebírat)]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16: Made in Manehattan - od Jamis - 11.10.2015, 13:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)