Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue Storm aneb zkouška pravačky
#79
(19.06.2012, 17:06)Martin Napsal(a): A neboj se, i já se dívám denně na své výtvory a říkám si "který prase...?"
Tak tohle mě schodilo ze židle Rainbowlaugh Naneštěstí si říkám kolikrát to samé.

K věci. Jsem rád že ti moje "kritika".. nebo můj názor ze srazu pomohl. Moje poučovací schopnosti jsou totiž většinou hodně špatné.

Každopádně Celestia je velice pěkná, má ale pár chybiček. Jak už se tu psalo, to křídlo na první pohled nevypadá zle, horší je když se pečlivě podívám, kde jí vyrostlo. Nic co by se nedalo lehce zpravit. No a pak ještě ta jedna zadní noha se zdá kratší při větším zkoumání, nic vážného ale (původně jsem si toho ani nevšiml). Všechno ostatní se mi zdá v pohodě, hlava, hříva i ocas tak nějak, musíte brát v potaz, že tu zadní nohu má nataženou, takže to vypadá jako když jí vyrůstá docela nízko, no dalo by se o tom spekulovat Twilightsmile. Mimochodem, strašně se mi líbí, jak ty obrázky máš takové pečlivé, dokonalé. Chyby v anatomii se doladí časem, tréningem, ale máš dost suprovej základ na kvalitní kresby.

Ten Luna avatar vypadá dobře, zase taková hodně čistá kresba. Hlavně se mi líbí jak si jí protáhl ten čumáček Pinkiehappy

ps. byla by vážně škoda, aby někdo jako ty přestal kreslit Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 08.05.2012, 01:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 08.05.2012, 03:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 24.05.2012, 21:18
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 00:22
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 01:57
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 20.06.2012, 03:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)