Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
#65
OK...
Můžeme začít rozebírat. Když pomineme ten štít, tak mám pocit, že dalších pár dílů budou CMC ještě pár věcí hledat.
Půjčím si od Fluttertoma s dovolením obrázek a doplním ho o komentář.
[Obrázek: QHCCDPd.png]
Applebloom - Jabko asi chápeme. Kdyby tam nebylo jabko, byl by to průšvih jak hrom. To srdce ovšem... To je na pováženou. Nepamatuji si v seriálu náznak čehokoli, co by bylo s tímto symbolem spojeno. Naopak. Byla poslední, koho by napadlo shipovat svýho bráchu s Cheerilee. Takže máme prvního adepta na objevování sebe sama. Teda pokud to srdce nějak nesouvisí s kung-fu.
Sweetie Belle - Ta nota asi bude všem jasná. Ale co ta hvězda? Když pomineme designovou jednotu u jejich CM, tak tu možná máme takového malého supermága ve vývinu. Kdopak má ještě v CM hvězdu? Ha? No dobře, možná je to odkaz na ten Hollywoodský chodník slávy a bude z ní jen slavná zpěvačka, ale stejně...
Scootaloo - A nakonec to nejpikantnější: křídlo a blesk. Tam to dle mého názoru profláknuli, že to víc nešlo. Pokud tedy býti pegasem není postačující kvalifikace pro konstrukci CM. Zdá se mi to, nebo Scootaloo v páté sérii bytelně napuchly křídla? Všimnul jsem si toho už dřív, ale až teď mi došlo, že to nejspíš souvisí s vývojem postavy (dělám si srandu - celou pátou sérii to živím jako headcanon). Apropo... můžeme se těšit, možná docela brzy, že Scootaloo bude opravdu, sama, bez pomoci létat. A bude sakra rychlá. Už vidím ty díly, kde jí Rainbow Dash dává lekce z historie Wonderboltů Twilightsmile.

Dobře. A teď mé pocity z epizody:
[Obrázek: tPM9lui.png]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Elevea - 11.10.2015, 23:05
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)