Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star citizen vs Elite: Dangerous
#22
(19.10.2015, 12:07)Melgarh Napsal(a): Pokud jsou obe hry pro nekoho kontroverzni, bud cenou ci jejich soucasnym stavem, tak tu je stale Freelancer Raritywink

http://www.tentonhammer.com/columns/resp...space-rpgs

Plny modu a stale s zivou komunitou, jedna se o prakticky nejlepsi space sim co kdy visel Twilightsmile
Jak jsem psal, Freelancera jsem hrál, bavil mě a na nějakém serveru s lepšími modifikacemi to téměř nemělo chybu. Nedávno jsem dokonce narazil právě na nějaký takový "2015 mod", ale postup toho modnutí mi připadal nějaký zbytečně složitý a i co se nastavení rozlišení tam byli problémy (nějak moc jsem to nezkoumal, spíš jsem čerpal z komentářů).

Nicméně koupil jsem Elite, moc jsem toho zatím nezvládl, ale nadšení stále mám. Jen mi to připadá, že jsem byl prostě hozen do vody a "nauč se plavat". Zatím jsem se neutopil, ale... kdyby mi někdo chtěl pomoct, nezlobil bych se.

Zatím budu u Elite a třeba za rok, dva, tři až bude Star Citizen v lepším případě hotový, v horším případě v pokročilé betě klidně zkusím ten. Není to jako bych si vybíral Ferrari nebo Lamborghini, koupit si můžu přece jak Elite, tak Star Citizen...


tl;dr
Kdo mi helpne v Elite?!  Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Star citizen vs Elite: Dangerous - od Miky - 18.10.2015, 15:21
RE: Star citizen vs Elite: Dangerous - od Radmen - 19.10.2015, 13:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)