Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
#24
(26.11.2015, 17:02)Jita32 Napsal(a): Ahoj, dotaz -  když jsem si PO DOHODĚ s rodinou poslala přihlášku, kde jsem si dala standartní vstupné (prý bych si Sponzora musela koupit ze své kapsy a já bankovní účet nemám), tak jsem si přečetla že vstupenku mám jen na 7 dní zarezervovanou. To znamená, že si ji musím přes banku do týdne koupit, nebo že za týden nemám 100% rezervaci?

Jak už tu někdo napsal, zarezervuješ si vstupné a do týdne jej musíš zaplatit, jinak bude rezervace vstupenky zrušena (prostě od objednání je týden na zaplacení).

Pokud to nejde bankovním převodem z účtu na účet, dá se i složenkou, případně se s někým omluvit, předat mu peníze v hotovosti, ať to na účet pošle za tebe (můžeme to udělat stejně jako sis koupila figurku Libuše - taky možnost). Nebo pak koupit na místě, kde je ovšem riziko (byť v tuhle chvíli malé), že už nebude místo a jak už psal Melgarh, tímhle způsobem lze koupit pouze základní vstupné.

(26.11.2015, 20:35)Tom0147 Napsal(a):
(26.11.2015, 15:20)Melgarh Napsal(a): TŘETINA lístků na Zimní Karaoke je již zarezervovaná, vzali jste to útokem (a též kapacita není Czequestrijská)

Kdyby jenom třetina... Rainbowlaugh Teď jsem ten systém otevřel... a skoro se mi z toho čísla protočily panenky, takovej fofr jsem nečekal. Raritywink

Yep, fofr Pinkiesmile teď jsem potvrzoval další desítku zaplacených vstupenek.

(26.11.2015, 23:51)Furry_VlkCZ Napsal(a): už jsem psal i na facebook, ale napíšu i sem (asi po kdo ví jaký dlouhý době, ještě teď kašlu z toho prachu), ale myslim si, že tohle nepřekonáte https://www.youtube.com/watch?v=2vy0UHxr...&index=399

(27.11.2015, 00:06)Melgarh Napsal(a): wow takove historicke momenty, to ani nevim ze neco takoveho bylo natoceno Rainbowlaugh

To je Jamis v Corwin cosplayi?! Rainbowlaugh

... a Corwin v Jamis cosplayi Ajsmug jeden z nejlepších potrhlých nápadů, který jsme na Festivalu Fantazie provedli Twilightsmile)

Jo to byly časy - jako Twilight na začátku první sezóny: friendship problems, žádné mega katastrofy, studium a kamarádi/přátelé. Doba se změnila, Twilight částečně dospěla, částečně "byla dospěna" a dneska čelí mnohem větším výzvám - dost podobně jako my.

No ale Zimní Karaoke si užijeme doufám všichni společně Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - od Jamis - 27.11.2015, 11:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)