Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
#67
(02.12.2015, 19:23)FlutterTomCZ Napsal(a): Hm já mám UniCreditBank a můžu to poslat až zítra odpoledne a už je to jen posledních 20 míst. Takže mám docela strach.

Klid. Rezervace se tomu říká proto, že neplatíš hned, ale až se zpožděním. Takže si objednáš lístek, ale platným se stane až po zaplacení - přičemž lhůta na zaplacení je 7 dní, maximálně však do pondělí 7.12.2015 večer.

(02.12.2015, 20:29)HungZ Napsal(a): @FlutterTomCZ : Pozor , tohle je jen sraz , není to con Rainbowlaugh

Moje řeč Rainbowlaugh

Ano, tohle je sraz nikoliv con asi bych si to měl dát do podpisu Rainbowlaugh potřebujeme si odpočinout a věnovat se chvíli i svým životům, takže další Czequestria se bude konat až v roce 2017 - do jejího začátku zbývá přibližně 633 dní... což zase není tak dlouho... damn!

(02.12.2015, 19:51)Jita32 Napsal(a): Takže sponzor obědnán (posílám veliké díky Adamovi, pak ti to zaplatím) Na karaoke se strašně moc těším, už 3. Týden pracuji na dárku na nadílku - snad se sejde hodně broníků aby jsme si to parádně užili =)

S tvým lístkem to byla trochu detektivka (zdravím Adama Ajsmug ), ale nakonec v pohodě.

Jinak už je přihlášeno přes 110 lidí: zbývá méně než 20 míst. Takže eyyup, bude nás hodně Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - od Jamis - 02.12.2015, 21:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)