Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
... večer před začátkem pre-party začíná ta pravá organizační horečka: změna střídá změnu a všichni organizátoři jedou na plné obrátky. Občas mám ten pocit, že v těhle chvílích fungujeme výhradně na kofein a adrenalin Rainbowlaugh

(10.12.2015, 20:12)DoktorPetr Napsal(a): Dobrý večer, jsem v poslední době trochu mimo a tak bych se chtěl zeptat, zda jsem na pre-party zapsaný nebo ne. Rád bych se tam dostavil a nějak si nejsem ani vědom, že jsem v přihlášce něco takového uvádel, zda se tam objevím, či nikoliv. Omlouvám se za případné problémy. Teď jsem poslední dobou vůbec nefungoval z osobních důvodů, tak si nějaké věci pořádně nepamatuji. Děkuji. Twilightsmile

Máš uvedeno, že nedorazíš... změněno na "Dorazím" Twilightsmile

Pre-party samotná bude taky docela zalidněná událost - tak trochu si připomeneme časy první Karaoke Party Rainbowlaugh prozatím se počet účastníků pohybuje lehce nad 60 bronies Pinkiesmile takže další změny už nebudou, abychom si tam nešlapali po hlavách...

Osobně dorazím o něco později - firma, kde pracuju pořádá taktéž vánoční sešlost, ze které nemůžu úplně brzo utéct.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - od Jamis - 10.12.2015, 21:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)