Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
Hurray! Už jsem konečně doma. I mean. Boooh , jsem zase doma .

Tak 2. Zimní Karaoke byla fakt vydařená.Užil jsem si to stejně jako na Czequestrie.Na pre-party až tak ne, tam mi chyběli ještě pár lidí kteří bohužel nemohli dorazit.Ale v sobotu už to bylo skvělé.Potkal jsem tam mnoho lidí, které už nějakou dobu znám.Dokonce už i nové tváře ( pro mě )se také objevili.

První věc chci poděkovat Honzdira za přespání.U tebe to bylo fakt super (až na to že první den se mi blbě spalo Rainbowlaugh ) ,káva byla skvělá, Steven universe jsem škoda nedokoukal ale to dokoukám doma a prostředí byla nejlepší.Potom chci poděkovat Wander Foxe za přepravu. Cwossie za ... ehem , všechno  Twilightblush .DoktorPetr za pokec ( dlužím ti facku za "děcko").Šárka za pomoc s make-upem.Danny Brightwing za BEST BEST BEST BEST BEST drawing ever.Secret Void za půjčení sobího rohu.Darma za pokec, vůbec jsem nečekal to, že tebe potkávám poprvé v životě, ale s tebou jsem si popovídal jako na kamaráda který znám už dlouhou dobu.
(Omlouvám se kdybych se na někoho zapomněl)

Děkuju Jita32 , jsem strašně rád , že se ti líbí moje psaníčko.Mám z toho strašné nadšení že se ti líbí i psaníčko i ouška. Doufám že se taky začneš cosplayovat s těma ouškama  Twilightsmile .
Děkuji všem že se vám můj cosplay Gildy líbil Pinkiesmile.

Karaoke byla fakt super jako vždycky.
Nemohu se zas dočkat na další sraz.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - od HungZ - 13.12.2015, 19:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)