Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
(13.12.2015, 22:03)Bluebear Napsal(a): P.S. Gábi se svěřila, že byla trochu depresivní z toho, jak jsou všichni happy a barevní, zatímco normální lidi jsou furt nasejření a v depresi - přišlo jí to trochu nespravedlivé. Ujistil jsem ji, že takhle happy a barevní jsme právě jen a jen proto, že jsme mezi kamarády a napůl ve vymyšlené zemi, a normální život nás sejří a mele úplně stejně jako jiné Twilightsmile Ale uvědomil jsem si, jak velká je to poklona - představte si, že někdo zvenčí vidí bronies jako exkluzivní klub prevítů, kteří mají v mozku tu správnou poruchu a dokážou se dostat do stavu "high" bez toho, že by si něco šlehli nebo vychlastali!

To je opravdová "magie přátelství": možnost být s lidmi, se kterými se člověk cítí dobře, může jim důvěřovat, a účastnit se společně aktivit, které lidi sbližovaly už odpradávna - zpěv, tanec, pokec, spolupráce -, vzpomínky, které přetrvají dlouho, i když jindy může být život všelijaký. Twilightsmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - od Fun1k - 13.12.2015, 23:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)