Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
Yay, tak netešil som sa zbytočne Pinkiehappy

Karaoke bola výborná akcia, veľmi podobná tej minulej. Ak mám porovnať svoje dojmy, tak 90% sa zhodovalo, takže good job Pinkiesmile

Hlavný rozdiel bol, že tentokrát som poznal omnoho viac z vás všetkých, už dobrých 80% a to ma veľmi teší.
Túto atmosféru som pred vianocami potreboval ako soľ, takže niet na čo namietať Twilightsmile

Rád by som sa ešte raz poďakoval Lene za jej skvelý vianočný darček, veľmi si ho vážim a celkovo, myslím že tá vianočná nádielka je najkrajší bod programu, hlavne pre tú prípravu na ňu a predĺženie toho pocitu vianoc... proste super Pinkiesmile

Moja druhá vďaka tu patrí Honzdirovi - máš fakt útulný byt a bez tvojho hostingu a silly soundtrackom by to nebolo ono. Nechal som ti pár ciderov v chladničke, snáď sa budú hodiť Rainbowlaugh
Vlastne celkovo vďaka účastníkom toho sleepconu, bol to príjemne strávený čas.

Xsoft, musím ti vyjadriť svoju vďaku tiež. Schmetterlinga som vôbec nepochopil tak ako by som chcel, ale tie testíky cez Kahoot boli príjemným ozvláštnením programu a keď sa na to spätne pozriem, dodalo to energiu celej akcii. WP mate Pinkiesmile

Veselé vianoce všetkým. Rád som vás videl a teším sa na vás znovu, či už súkromne, na Silvestra, na cone alebo niekde inde ^^
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - od Dawnflash - 14.12.2015, 00:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)