Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZÁCHRANA] My Little Pony Facebook stránka
#34
Ináč, som za to, aby tam ostalo aj MLP, ale treba si uvedomiť, že tá stránka bola spravená v podstate len pre tie dievčatká, maximálne, aby sa tam sem-tam pozrel rodič na nejakú tú hračku (a nie, aby sa sponyfikoval Rainbowlaugh ) To síce aj samotný seriál spočiatku, ale FB stránka je niečo iné predsalen. Bronies majú niekoľko svojich, takisto sú stránky alá fankluby jednotlivých poníkov, takže ja si myslím, že by sme sa tam nemali veľmi ozývať. Jednak to môže vyzerať pedofilne a jednak je to, ako som už spomínal, spravené pre dievčatká. Dokonca som tam už zahliadol aj nadávku zo strany bronyho, takže naozaj opatrne, lebo je to akurát voda na mlyn haterom. Samozrejme sem-tam niečo napísať môžeme (napríklad, čo si prajeme pod stromček Rainbowlaugh ), ale netreba to preháňať.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [ZÁCHRANA] My Little Pony Facebook stránka - od LEGION_1 - 17.12.2015, 21:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)