Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#71
Odpověď ve spoileru, kvůli spoilerům. Twilightblush

Všechno určitě nevím, ale v prvním díle máme elementy harmonie ukázané v Twiliině knize a později v seriálu, když poprvé spolu bojovaly a objevily, že každá z nich představuje element harmonie, začal být tento element růžový, ovšem ve světě lidí je žlutá. Je to celé smotané, ale v prvním dílu čtvrté série je vzpomínka na poražení Discorda pomocí elementů, které použily Tia a Luna a už tehdy byl tento element růžový.

Ve světě lidí tedy tato magie už ani tak nepředstavuje harmonii, jako v pony světě, ale osobnosti samotné. Vidíme to i s jejich schopnostmi. To, co se jim děje, mi mnohem více připomíná Cutie Mark Magic, která vyzdvihuje osud a umění každého. AJ má velkou sílu, RD rychlost, Flutt mluví se zvířaty, Pinkie... je Pinkie adt.. Vtipné ovšem bude pozorovat něco takového ve světě bez CM (i přesto, že je často nosí jako doplňky, zdaleka ne všechny postavy to tak mají a navíc... to jsou doplňky). Rainbowwild Rainbowlaugh

EDIT: Je ti jasné, že Sweetie Belle (Raritina mladší sestra) má zelenou magii? Rainbowlaugh I když musím uznat, že někdy je to učiněné zpívající, snídani pálící zlo. ._.
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - Legends of the Everfree - od Shadow light - 29.09.2016, 15:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)