Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje "odborná" práce ohledně brony
#10
Moje postrehy, ktere se mi obohatili behem marketingu Czequestrie na Bronies a MLP Fanousky v tuzemsku, Slovensku a zahranici:

1) .. ani já osobně jej nepoužívám - osobni preference by v popisu nemeli co delat.

2) Je nás od 200 000 po 10 000 000. Já si osobně myslím, že kolem 5 000 000. - existuji validni pruzkumy od zahranicnich univerzitnich vedcu, co komunitu zkoumaji a ty data jsou docela dobre, ac odhadove. A zase osobni preference na validite tohoto moc nepridavaji.

3) .. které je asi největší na české scéně. - ono existuje nejake jine?
4) Nejvetsi komunitni vytvor bude spise animace Double Rainbow a nebo MMO hra Equestria Online ci jak se to ted jmenuje. Plus jsou to vhodnejsi vytvory nez NSFW knizky...


5) Možná si někdo dokonce představuje, že si kupujeme ty figurky a češeme jim hřívy a milujeme růžovou barvu. ŠPATNĚ! - toto se deje i na srazech, tudiz celou vetu bych doporucil odstranit.
6) ale nikde nenajdete kvalitní výrobky pod 500 korun českých. - daji se sehnat (napr. ty male POP! figurky), komiksy (120 Kc/ks) atd.

7) odkdy můžete být oficiálně brony, ale podle mě ta hranice je někdy kolem 11 let. - Zase osobni nazor a skatulkovani, nevho

8) Pro českou komunitu je jednoznačná angličtina. - ve valne vetsine, cesky dabing je od 3. serie na vzestupu, na Czequestrii jsme meli dokonce daberku Applejack, ktera nam povedela o problemech v dabingu v Cesku.

9) Semi-broníci-toto jsou lidé, kteří se na MLP dívají, ale ne tak často. Přiznávají, že patří ke komunitě, ale nejsou moc aktivní. - chybi tady specifikace Fanousku, kteri nejsou bronies. V CR je jich kolem 1000 a nejsou na foru, nevedi o foru a ani to nevyhledavaji. Jsou excluzivne k nalezeni v mnoha FB skupinach, ktera ma kazda nekolik set clenu.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Moje "odborná" práce ohledně brony - od Melgarh - 22.06.2016, 11:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)