Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
(27.07.2017, 16:28)Intrix Napsal(a): Aelipse: pokud ti nevadi srovnavat cloveka s primitivnim zviretem, ktere si ani neuvedomuje se dela neco spatne....

Edit: clovek je dost inteligentni na to, aby pochopil ze tudy cesta nevede. Ale proc ne. Muzem se tu vsichni oodavat homosexualiite, ale pak se nesmime divit, az nas tu sezerou cikani a muslimove

Pokud někdo začne tvrdit, že homosexualita není "normální" nebo přirozená, pak mi opravdu nevadí sáhnout pro širší kontext do živočišné říše a poukázat na skutečnost, že to, co jeden považuje za "nepřirozené", se přirozeně děje po celém světě už stovky milionů let.  Twilightsmile Navíc inteligence nemá se sexuální orientací nic společného, a to už jenom z toho důvodu, že žádný jedinec nedokáže vlastní vůlí ovlivnit, kdo ho přitahuje či nepřitahuje.

Nějak nechápu, jak jsi přišel na to, že homosexualita je nějakým způsobem ohrožující pro evropskou společnost. Když pominu ty xenofobně znějící narážky na muslimy a cikány, tak i tak mi přijde dost zcestné si představovat, že nejlepší způsob, jak ubránit západní civilizaci, je se množit stejně rychle nebo rychleji než "oni".


(27.07.2017, 17:05)Tuxik Napsal(a): Že umělecká činnost není evolučně prospěšná je drsné tvrzení. V době kamenné měla umělecká činnsot zásadní vliv na evoluci lidské společnosti. Někomu mohou hliněné figurky, destičky, talismany a čmáranici jako něco naprosto zbytečného, ale v tvorba těchto zbytečností měla zásadní vliv na rozvoj abstraktního myšlení a představivosti. Člověka tato činnost naučial přemýšlet, vnímat věci mnohem složitěji a komplexněji a ne jenom jakožto hmotu, učilo je to dát názvy abstraktním pojmům jako je láska, loyalita, strach. Umění pomohlo společnosti, aby se vyvinula a jelikož je člověk součástí spoelčnosti, on se vyvíjel spolu s ní.

Umění hrálo a bude hrát důležitou roli v evoluci. Jsme součástí mnohem složitějšího systému než jenom "kdo strčí klíč do správné dírky".

Já umění naopak vnímám jako vedlejší produkt technického pokroku a vyšší úrovně života, ale dobře, za daných okolností bych s tebou souhlasil. Ajsmug Tak si tam jako příklad představte nějakou jinou činnost, která je lidem příjemná a není kritická pro lidské přežití a šíření našich genů. Co takový sex s použitím antikoncepce? Rainbowwild
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Aelipse - 27.07.2017, 18:50
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)