Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mám ponifikovat pokoj?
#21
Nejdřív ponyfikuj garáž a pak to půjde samo Rainbowlaugh na ukázku přikládám fotku své přítelkyně Twilightsmile

[Obrázek: n2ogNet.jpg]

@Jeryk: Jo to tu kdysi Awanhill prohlásil, že když si pořídíš tohle povlečení, tak ti žádná ženská do postele nevleze. Vzal jsem to jako výzvu Rainbowlaugh když se tak stalo, tak prý, že nic nebude... spletl se Ajsmug

[Obrázek: povleceni-licencni-my-little-pony_64_1.jpg?1354094818]

Takže povlečení doporučuju (dělá se v několika variantách) - je to v pokoji docela výrazný prvek. Teda ne že by to automaticky zaručovalo stejný úspěch.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#22
Jamis: wow Pinkiecrazy to porsatko je taky tvoje? Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#23
Z prebytku ze zlatych cihel z Czequestrie, akorat se v tom blbe vozej rollupy a Vojtovi repro bedny :p
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#24
Mácaman: to žlutý auto neni Porsche, to je Toyota MR2 spyder Rainbowlaugh

Ale jinak snad první ponyfikovaný auto, který vypadá dobře.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#25
niemand: sakra , vypado tu uplne jak porsche Rainbowlaugh ale to mu nic neubira na krase Pinkiesmile

Melgarh: no jo, tam se vejde tak basa piv Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#26
Výborný nápady. Ale Jamisi.
1. Nemám řidičák na nic.
2. Nemáme garáž a bydlím s rodiči v paneláku....zatím.
3. Povlečení.....MUST HAVE
A zatím díky za nápady všem.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#27
Povlečení doporučuju Pinkiehappy
Je to výborný knockout element pre nič netušiacu návštevu a bronies to vždy poteší.
[Obrázek: nvYOsu9.jpg]
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#28
Jak ty jsi k takové přišel, Jamis?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#29
Povlečení právě v Lidlu.

https://bronies.cz/Vlakno-Mista-s-Pony-g...#pid551008

Už se těšim až na něj ulovim nějakou kočku s Porsche. Twilightsmile
Odpovědět
#30
OT houpe
Obávám se, že to Porsche musíš mít ty a ne ona, aby to vyšlo  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)