Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Friendship Fest - Západní čechy
[Obrázek: 78.jpg?ver=2]

V pátek, po příjezdu většiny broníků, ubytování se a večeři, se šlo podívat do žihelské požární zbrojnice, kde se už rozjížděla pre-party. Čekal jsem, že se budeme proplétat mezi hasičskými vozy a bůh ví co. Ale byl jsem opravdu mile překvapen, jaké zázemí mají místní hasiči, kde se uskutečnil friendship fest. Pinkiehappy
[Obrázek: 7.jpg?ver=2]

Druhý den se dopoledne rozdělily skupiny na ty, kteří chtěli na laser game s lanováním a na ty, kteří si chtěli protáhnout své nožky na nenáročné procházce po okolí. Já si vzal tu procházku a tak po tom, co místní bus, odvezl první skupinu na LG, vydali jsme se i my navštívit jejich místní raritu, bábu s dědkem a viklanem.
[Obrázek: 9.jpg?ver=2]

[Obrázek: 11.jpg?ver=2]

[Obrázek: 15.jpg?ver=2]

[Obrázek: 18.jpg?ver=2]

[Obrázek: 22.jpg?ver=2]

[Obrázek: 28.jpg?ver=2]

Po výletě, jsme si dali oběd v restauraci u Kiliána a musím napsat, že jejich výborný guláš v tom sychravém počasí, přišel velmi vhod.

Odpoledne začala samotná akce. Od karaoke, přes promítání EQG EF, MLP 25-26, až po závěrečnou dancepárty s Laser show
[Obrázek: 35.jpg?ver=2]

[Obrázek: 46.jpg?ver=2]

[Obrázek: 53.jpg?ver=2]

[Obrázek: 60.jpg?ver=2]

[Obrázek: 62.jpg?ver=2]

[Obrázek: 79.jpg?ver=2]

[Obrázek: 69.jpg?ver=2]

[Obrázek: 73.jpg?ver=2]

[Obrázek: 76.jpg?ver=2]

Veliké díky patří Wander Foxovi za obrovskou snahu udělat takovou velikou akci a snad není žihelskou akcí poslední. Pěkné věci by se měly opakovat časteji. Twilightsmile

Veškeré fotky z akce jsou zde. http://bluestorm1.rajce.idnes.cz/

Pozn: Program KRAJKHOUR.EXE provedl neplatnou operaci a bude ukončen. ( aneb jak v tichosti zmizet uprostřed lesa a stopnout si bus )
[Obrázek: 20.jpg?ver=2]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Friendship Fest - Západní čechy - od Host - 25.09.2016, 20:43
RE: Friendship Fest - Západní čechy - od Host - 29.09.2016, 22:51
RE: Friendship Fest - Západní čechy - od Blue Storm - 23.10.2016, 21:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)