Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#5
Tak po sto letech píšu  Twilightsmile
Na Eugeneho tip (jejda, jak se to vůbec časuje?) jsem začala pilně trénovat, snažím si každý den udělat čas na nějaké to kreslení, bohužel, zase takové báječné výsledky to nejsou. Vím že umět kreslit trvá roky + nikdy se kreslíř necítí, že umí vše, stále mě mrzí jak mi nejdou hlavičky. Jak jsem postupem času zjistila, každý den kreslím úplně jinak takže jednou má poník takový FIM style, jednou zase vypadá jak kůň a jednou to je nějaká nepopsatelná věc  Rainbowhuh Stále však místo poníků kreslím krabičky, převážně jednu od mýdla, kterou mám snad všude  Rainbowlaugh teď však žádám o malou "radu"...

Mnoho z vás ví o (SPOILER - MLP filmu a sea ponies) a tak jsem si vzpomněla na můj "starý" projekt, který mám uložený v telefonu. Před několika roky jsem plánovala udělat vlastní poddruh Hippokampa (Inspirace - Sea ponies od Earthsong9405) inspirovaný Betta Bojovnicemi. Měla jsem uložených pár vlastních reálií, jako čím se živý, kde žijou, brnění, souboje atp. Bohužel v té době jsem řešila několik problémů - 1. V té době jsem měla ohromnou fantazii, neuvědomovala jsem si však, že budu muset dostat povolení od Earth. - přeci jen je to její originální nápad a třebaže v textu říká, že Hippokampů je několik poddruhů, nemůžu přeci bez jejího souhlasu jeden z nich vytvořit 2. Jak to vůbec využiji? Co s tím druhem budu dělat?
Proto jsem se po pár letech rozhodla v tom pokračovat - pravda, zprávu jsem se earth odeslat neodhodlala,  ale nejsem si přeci jen jistá zda má tohle celý cenu. Už mám s tím nějaké promyšlené plány, trochu tomu budu muset vychytat mouchy, pořád budu ale muset počítat s tím, že bude potřebovat nějaký ten "artiš" - proto jsem chtěla vyzkoušet můj vcelku nový (a první!) grafický tablet a pokusit se o návrh na podmořské město. A... dopadlo to příšerně  Facehoof Ze začátku jsem si říkala že to vypadá jakž takž dobře, ale hned když jsem se pustila do skalisek a domků, totálně jsem si to pokazila a nakonec se hezky česky na to vybodla, protože jsem to vůbec nezvládala. V jedné skupině mi psali, ať tam udělám lepší návrh na ty domy, nemá to tvar, přeci jen si tam mám "nakreslit ty krychle a kvádry" a podle toho to udělat. Zkoušela jsem to v jiné "stránce"podle nich, bohužel to znova dopadlo katastrofálně a už jsme v tom nepokračovala.
Proč tady fňukám? Vždyť jsem si odpověděla, co mám s tím dělat, ale... mrzí mě to. Mrzí mě to, poněvadž jsem si říkala, že to už zvládnu, a že jsem to zase pokazila. Co na to říct? Asi... asi bych ráda požádala o vaše triky a postupy, jak kreslíte s tabletem či jak kreslíte "krajiny, domky,...".
Pro ty kdo to skousnou, tady je ta patlaninka - http://jyxo.info/uploads/02/0247ff5c71d0...45468b.png

Díky moc všem, kdo mi poradí  Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 03.03.2017, 20:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)