Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#7
Děkuji moc
Tak mrkla jsem na internet po nějakém tom návodě, trochu mám s tím problém, ale to se snad poddá Pinkiesmile plánuji vyrazit do knihkupectví, tak se tam podívám po nějaké té literatuře.
Už jsem začala črtat od brzkého rána, bohužel jsem pak musela uklízet, jít pro nákup a další činnosti, takže teď nějaké tři hoďky (s mírnými přestávkami) sedím nad počítačem a různě zkouším. Popravdě, fakt nevím co tak blbnu - samozřejmě jsem to mnohokrát překreslovala, předělávala, hlavně, aby to aspoň nějak vypadalo. Nakonec celá vyřízená jsem smazala všechny ty doplňky atp. a pokusila se vybarvit přední "útes" a... no, asi se raději vrátím ke staré dobré tužce RainbowlaughDD vůbec nevím co to dělám za "stíny", přestala jsem nad tím přemýšlet a vyšlo mi něco... no, nějaká věc co ani ty stíny nemá pořádně uspořádané. ( http://jyxo.info/uploads/E2/e266959d4c1c...61d6fb.png ) Zbytek dne plánuji strávit pročítáním návodů, asi to tak bude lepší Pinkiesmile
Mockrát děkuji za typy na knížky, zkusím je nějakým způsobem sehnat a pročíst. Málem mě kleplo, když jsem viděla ten tvůj "návrh/skic", protože to vypadá... no... opravdu pěkně. Jestli se můžu zeptat, jaký používáš štětec? Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 04.03.2017, 17:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)