Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#50
Tak a jsem tu zas.
Snažím se se svou kreslo-krizí bojovat, ale nějak nemám čas Rainbowlaugh Facehoof Ono když začnu kreslit v půl jedenáctý večer tak bych šla spát, ale i tak se do něčeho dokopu. Poněvadž je víkend, tak to pro mě znamená horor, čeká mě totiž mnooohoo obrázků co musím dodělat na ARPG.
Trochu teda začínám používat reference a pózy, na které narazím na Da - ono nejde mi zase tak o "kopírování", nýbrž o pochopení toho poncla. Nevím zda někdo znáte turnipBerry, ale jednu dobu to býval/a spolu s Earthsong můj menší vzor  Rainbowlaugh i občas postuje studie poníků, které dobře slouží i jako inspirace. Tohle byl takový menší pokus, a dopadlo to tak, že místo mého OCčka máte jezevčíka se zlomenýma nohama Rainbowlaugh (obrázek je nedodělaný)
[Obrázek: 20171110_161235_by_jita23-dbtb8vz.jpg]
Dále tady mám ukázku práce do Equus Ballator (ARPG), kterou jsem se snažila před pár minutama spatlat tak, aby vypadala v "Disney" stylu  Facehoof za ten obličej se opravdu omlouvám, budu ho muset předělat. Plus se teď nemohu rozhodnout zda to mám dodělat fixama/pastelkama či digi. Tak či onak, sice má zase postižení, byla to docela dobrá oddychovka, což mě vcelku překvapilo.
[Obrázek: 20171110_161226_by_jita23-dbtb8x2.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 10.11.2017, 17:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)