Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#52
Eugene - kruci nál, ono se to neodeslalo! A já myslela že jsem ti odepsala Rainbowlaugh mockrát děkuji, ještě to zkusím zlepšit c:

Tak další report z mých "pokroků"
Poníky jsem úplně přestala kreslit (až na pár výjimek, no) - buď se zadrhnu u čumáku a nebo u očí. Teď se spíše snažím co nejvíce kreslit do dA skupin zaměřených na... jak to říct... "kreslířských RPG". Bohužel je toho tolik že to moc nestíhám, a tak většinu obrázků ke konci odfláknu.
Na tomhle obrázku jsem se soustředila na toho "koně" vzadu, zbytek jsem napatlala aniž bych věděla co to má být. Moc nejsem z obrázku spokojená, takže pokud jste nebyli zvědaví a ještě ho neotevřeli, můžete si to odpustit a případně mrknout na něco úplně jiného Rainbowlaugh
[Obrázek: dbuitkm-c8d683b8-b84b-496c-bed9-5ad4b503...bTMx89OWUA]
Mám tu ještě další které jsou vypadají lépe, ale radši je nechám na pokoji Rainbowlaugh dále jsem našla jeden obrázek poníka který jsem nezveřejnila, na kterém jsem zkoušela "nový" způsob jak ho nakreslit. Omlouvám se za jeho zlomené nožky :c
[Obrázek: 20171202_211841_by_jita23-dbvjff3.jpg]
A nakonec další non-pony obrázek na kterým právě teď pracuji. Vcelku by mě zajímalo, zda někdo pozná, o jakou "seriálovou" postavu se jedná. A poněvadž se u každého obrázku za něco omlouvám, tak se i tady omlouvám u stínování - ještě mi to moc nejde  Twilightblush Facehoof 
Varování - dávám to sem pro jistotu, ale možná někoho tenhle tvoreček může "vyděsit". Jako, chápu, není to žádná krev ani nic scary, ale prostě někoho můžou děsit bíle zorničky. 
[Obrázek: e5cfe15fbf36899e71d18f465869e661427a340e.png]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 02.12.2017, 22:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)