Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#56
Jo, a ještě dodatek! (Píšu to teď z důvodu, že bych zase byla líná psát ráno Twilightblush )

Chtěla bych totiž poděkovat všem, kteří - i třeba jen náhodou - sem zavítají na mojí "kreslící sekci". Totiž... uvědomuji si že nejsem kdovíjak talentovaná a i nějak vidím, že krom Obrázků vlastně nikam jinam na fóru nepíšu... ale, jistá osoba, kterou tady jakožto kreslířku sleduji, mě letos na Czequestrii poznala podle přezdívky a i pokud mi ještě paměť slouží, tak i věděla o existenci mých obrázků  Twilightblush a to nebyla jediná kdo to poznamenal. V tu dobu mě to dost vzalo, poněvadž jsem čekala že mě sleduje asi tak... 5 lidí? Jako, vím že fanclub nemám, ale i tak  Twilightblush  Nejen že to člověka zahřeje u srdce, ale i ho to nakopne. Ano, nijak jsem se za ty 3 měsíce v kreslení neposunula, ale snažím se to nevzdávat. Vždycky si řeknu, že jsou tu lidé, co se na to rádi podívají, možná mi to ohodnotí a i poradí... 
I přestože toho mám dost co kreslit, přemýšlím, že otevřu něco jako vánoční requesty ^^ no, hádám že bych kreslila obrázky pro ostatní tak jako tak, ale chci dát vědět že tu ta možnost je. Berte to jako dárek pro každého, kdo se sem někdy mrkl ^^ i to jedno kliknutí totiž pro mě dost znamená.
Fí!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 04.12.2017, 23:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)