Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#63
(05.12.2017, 14:24)Jita32 Napsal(a): Tak to se začínám bát, nevím zda bude výsledek o dost lepší ^^'
A jaký FMA jsi viděla? Myslím tím buď originál a nebo "Bratrství/Brotherhood". Já osobně viděla před lety ten starší, a znovu jsem to začala sledovat - zrovna jsem měla tu episodu s Ninou, a tak mě napadlo ji nakreslit... přemýšlím že bych mohla kreslit víc crossoverů/fanartů, ale nemohu se eozhodnout mezi FMA a Hellsingem ^^'

Ježiš, nechtěla jsem tě stresovat nebo něco, že od toho očekávám kdo ví jakou změnu to ne! Rainbowlaugh Jen mě překvapilo, že to ještě není hotová verze, tak jsem zvědavá, co tam ještě pozměníš. Rainbowlaugh Sakra, už budu mlčet. xD
Já viděla obojí, ale taky před lety, takže jaký rozdíl v tom je (krom kresby a nějakého děje), to už nepovím. Pinkiehappy


Jinak se stotožňuji s tím, co tu říkají ostatní. Také pravidelně navštěvuji kreslící vlákna, ale už ne tak pravidelně komentuji. Scootangel Potřebuji čas na napsání něčeho konstruktivnějšího než je "hezký, pěkný" a čas, tak to je nedostatkové zboží. Rainbowlaugh Ale lidi, já vás sleduju, nebojte. Pinkiecrazy
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Ruushii - 07.12.2017, 13:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)