Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#66
Jejda, tady se to nějak rozjelo Rainbowlaugh
Ale ne, já to nemyslela že mi vadí že mi to tu málo lidí hodnotí  Twilightblush  ano, před jistou dobou mě to dost mrzelo, ale to mi zase připadá dost sobecké chtít po lidech, aby mi to tu lidé chodili obhlížet - tahle sekce tu není, abych si tu zvýšila ego, ale abych se zlepšila v kreslení  Rainbowlaugh a to, že tu dostanu tipy, plus že vidím že se na to někdo podívá, mě těší v tom smyslu, že se třeba nějak zlepšuji či že musím zapracovat  Twilightsmile Ale jak už jsem psala, mockrát děkuji všem, ať už schválně či ne, co se sem podívají, protože i necelých 4000 zhlédnutí je pro mě dost vysoké číslo  Flutterryay

Ruushii -
[Obrázek: original.gif]
No, není to hotová verze v tom smyslu, že mi tam vadí dost věcí, které jsou vidět při přiblížení a dost to kazí ten obrázek Pinkiesmile
Přiznám se že jsem měla možnost shlédnout první tři díly toho nového, ale moc mě to nechytlo, hlavně kvůli "vtipným scénkám" na každém kroku a na né moc rozpitvaným ději (třeba mě dost mrzel ten díl s Ninou, který byl ve starší verzi podle mého názoru lepší...) ale četla jsem že to je nějak od nějaké části lepší, tak ještě uvidím zda to má cenu shlédnout Pinkiesmile
 
Aktuálně mám nejen pokračování Art blocku, ale také mi došli po roce papíry, takže budu muset zase dokoupit  Facehoof Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 08.12.2017, 17:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)