Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#70
Aelipse - děkuji Pinkiesmile (ono, nevím zda by se mi povedl ten obličej znovu nakreslit, ale zkusím jak by vypadal s hřívou na tom původním) K druhému obrázku - rozumím. Stínování je pro mě dost velký oříšek a u tohohle obrázku to bylo spíše zkoušení, jak a co dopadne - a k barvám, využívala jsem "paletku" kterou jsem náhodně našla na Googlu, a tak jsem byla lehce omezená po barvené stránce. I tak, děkuji!

Eugene - asi tak, ale mě docela děsí nejen to, že se mi kreslení dost zhoršuje, ale i to že mě můj kamarád dokopal do "Riot Games Art soutěže" (Přesně nevím oč jde, ale asi (!) máme udělat full návrh na skin pro postavu z League of Legends) Já ale v životě člověka nekreslila, a ani jsem nikdy nedělala "splash art", bohužel má ve mě obrovské naděje a říká "že alespoň ať si to vyzkouším" Facehoof
Ohledně kroužku, tak o tom vím své i já, chodím do jednoho už nějakou chvíli, ale spíše tam jsem jen kvůli lidem  Twilightblush  ale mámina známá chodí na toto, zvala mě, ať to zkusím, takže ještě uvidím. (Jinak ohledně nabídky mockrát děkuji, kdyžtak se zeptám, ale bojím se že to je spíše ve mě a že musím trochu hejbnout v trénování  Twilightblush )
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 30.12.2017, 14:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)