Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#90
Bam bam bam, tak jsem zase zpět.
Začnu teda obrázky ze začátku léta. Chvilku jsem měla "art-block" (nebo spíše "úža nápad - blbej výsledek"), a tak jsem kreslila opravdu výjimečně. Když jsem ale prohrabávala zásoby, našla jsem asi... 2 roky? starý návrh na Gilda x Braeburn kiddo. Pokusila jsem se ho úplně od začátků předělat, můžu ale říct že jsem to dost pokazila - nebudu ale svěšovat hlavu, nakonec jsem ji nevyhodila a určitě na ní ještě zapracuji  Rainbowlaugh
[Obrázek: 20180821_170258_by_jita23-dckrjhz.jpg]
Další obrázky ze začátku. Toho nalevo mám překrytého schválně kvůli nedodělanému tělu, ale pravdou je že i ten napravo není dodělán. Oba si ale stále nechávám pro další předělávání Twilightsmile
[Obrázek: 20180821_170127_by_jita23-dckrjgg.jpg]

Tak a teď začnu s novějším materiálem. Ještě jsem párkrát skočila domů a zkusila jsem na počítači "obrázek ve dvou stylech". Zjednodušeně - načmárala jsem random ponyho, jednou jsem ho udělala v takovém seriálovém stylu (ehm ehm, popravdě, nedodělala, vůbec jsem netušila jaké barvy vybrat Facehoof ) a druhý byl pokus o render (jestli to mám tak nazvat - celkově krk, klóbrc a hřívu jsem už nedodělala, neměla jsem pak už čas vrátit se k počítači a zapracovat na tom, plus jsem si teď všimla že má plešaté čelo. Obličej byl ohromná dřina, stíny ale nemám vyloženě správně)
[Obrázek: dcfc4ac2cf9e8c7655b41c72a9d987acba890ba0.png]
[Obrázek: a2f71b29e59ecbd51d7bba6f08ef6a87e3f6ba76.png]
Dále tenhle obrázek - na dA jsem narazila na jednu soutěž a tak jsem si řekla "Hm proč ne, mohu to zkusit."  Jsem líná Nemám čas, a tak jsem pro tu část dole zkopírovala tu horní, bohužel se mi tím zhoršila kvalita obrázku. Ještě jsem měla občas udělat pár rychloúprav, jako přidat Shining Armora a nebo 100x jsem upravovala oči dolní Cadence (a ještě budu opravovat). Ještě přemýšlím že to upravím do stylu Tarotové karty, ale uh duh, nevím zda to do uzavíračky stihnu.
Doporučuji přidat jas, některé "části" nejdou dobře vidět
[Obrázek: cards_by_jita23-dckrkv2.png]
Na brigádě mám výjimečně čas volna, ale když ho mám, sketchuji si jen tak předělávky Mane 6 (u AJ se omlouvám, nestihla jsem ji). Za nohy se také omlouvám, ty jsem dělala opravdu narychlo a proto vypadají dost křivě. U Pinkie jsem chtěla mít delší hřívu, ale moc mi nešla, plus jsem měla hrozné problémy s Fluttershy (společně s AJ jsem je chtěla udělat víc "koňovité")
[Obrázek: 20180821_170419_by_jita23-dckrjji.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 21.08.2018, 18:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)