Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#95
Aww, mockrát děkuji  Twilightsmile

Menší update, ale není toho moc.
Aktuálně spíše pracuji na zlepšení v renderování než v art-stylu, anatomii atd. a tak... no... používám převážně předlohy ze seriálu a vectory. Pyšná na to nejsem, ale až budu mít konečně v pořádku pokoj, pustím se zpět do práce Twilightblush

První obrázek jsem měla v plánu nakreslit už hoodně dlouho (inspirovala jsem se tímhle PMV a jednou fanfic), ale teď zvažuji že to hodím do hlubin koše - jednorožkyni (původně Sunset Shimmer) jsem namalovala s předlohou Rarity, ale sirénu jsem malovala z hlavy. Je to vlastně poprvé co jsem malovala bez sketche na papír, udělala jsem prostě "krabici" a na ní přidávala čumák, oči, atp. Tím jsem si to dost pokazila, neměla jsem totiž žádnou představu o finálním obrázku a mám tam nejednu chybu.

 
[Obrázek: 5f68059722839a09a758dd205b5652cdcb5b6be9.png]
 

Druhý je starej asi dva dny a toho se zase tak moc zbavovat nechci  Rainbowlaugh na Deviantartu jsem našla fanart vector jedné z novějších MLP postav, vůbec nevím kdo to je ale docela se mi zamlouvá jeho design, tak jsem ho zkusila namalovat. Trošku jsem ho poupravila (rozfázovala jsem to aby ty rozdíly byly vidět), pozměnila jsem mu hřívu a ufikla roh Rainbowlaugh ten sketch brýlí je neperfektní, upravím to během. S čím se teď hlavně peru jsou barvy, člověk by řek že černobílé obrázky jsou snadné, ale i tak je na zabití vybrat správný odstín. Měla jsem taky ukrutné problémy s jeho očima, nakonec vypadají docela.. žensky Rainbowlaugh 

 
[Obrázek: hoo_far_by_cloudyglow-dclxcrn.png]
[Obrázek: 31a25714a6a43aaf32254950426d339d4b6b9d21.png]
[Obrázek: 6b058cf63961e45e55896c987e64402d2febfdd2.png]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 09.09.2018, 17:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)