Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
#13
Pomineme že charakteristiky postav jsou přehnané kvůli komičnosti. Tvé popisy jsou ještě přehnanější než jejich charaktery v seriálu Pinkiesmile
Twilight Sparkle: Sociopat možná v prvním dílu, posléze bych neřekl že má se společností přílišné problémy. Sečtělá, kvalitní diskusní partner, nedělá chytrou, je chytrá. Pokud mluví tak, že jí nikdo nerozumí, není to proto že by se chtěla vytahovat, ale proto, že si to prostě neuvědomí (jako informatik s tím mám stejný problém při vysvětlování problémů v práci). Komandování a dobré organizační schopnosti jsou dvě pro mě dost odlišné věci. Zatímco komandováním člověk otravuje, kvalitní organizátor je schopen vést lidi k cíli bez toho aby byli kvůli vedení rozmrzelí (stačí prostřídat několik nadřízených v práci a člověk sakra pozná rozdíl)

Pinkie Pie: Nakažlivá radost ze života, možná trochu příliš aktivní, ale kdo nezná podobného člověka. Myslím že při vhodném náznaku by byla i Pinkie schopna větší sebekontroly. Sadistické sklony? Netahejme sem fanon.

Rainbow Dash: Po několikanásobném přistřižení hřebínku (mare do well) už to není zdaleka taková hrůza, navíc je pro své okolí obrovskou motivací k aktivitě (fluttershy, ostatní pegasové). Za co že může? Za fakt že je v Equestrii dokonale kontrolované počasí, 100% přesné předpovědi a že tak může kdokoliv plánovat co bude dělat aniž by mu to zkazil náhodný déšť? Ale pardon.

Applejack: Pracovitá, podporuje kvalitu nad průmyslovou kvantitou, BTW, kde brání konkurenci? Flim&Flam pokud vím neměli nic vzdáleně podobného jablečnému sadu.

Rarity: Možná marnivá, ale rozhodně ne lakomá. Rozhazovačná je, ale vzhledem k píli a pracovním nasazením s jakými produkuje své modely s tím nemá moc problém. S tím dalším takřka souhlasím, taky je to z mých nejméně oblíbených mane6 postav.

Fluttershy: Nevím jak by mě měla v Equestrii její sociofobie nějakým způsobem ohrozit. Násilné chování - OK, chvilku k tomu došlo pod vlivem Iron Willova brainwashingu. Že by "její potvory ohrožovaly okolí" jsem si nějak nevšiml.

Navíc tu nadhazuješ jen 6 postav, se kterými se člověk ani nemusí potkat.

Žádný počítač, internet - zas až tak hrozné to není, lidi takhle žili po tisíce let.
Elektronická hudba - zrovna tohle by mi nevadilo, ale Dj Pon3 nehraje zrovna klasiku. Pravděpodobně syntéza zvuku pomocí magie? Možné to je.
Foťáky samozřejmě jsou.
Střílečky - nehraju, ale berme to jako počítačové hry obecně - nevadila by mi absence. Plně by je nahrazoval bohatší společenský život díky užším vztahům v malé komunitě. Deskové hry a P&P RPG jsou stejně lepší.
Pravidelné živelné pohromy - tady jsme měli dvakrát v poměrně krátkém časovém intervalu (jedna generace zažila bez problémů oba) dva celosvětové konflikty s neuvěřitelným množstvím mrtvých. Celkem bych za krátkodobé obtíže způsobené Discordem měnil.
Pastelové barvy - věc zvyku, když se v tom narodíš, nebo delší dobu žiješ, asi ti to ani nepřijde.
Feudální systém vlády - osvícenou monarchii považuji za jedno z nejkvalitnějších zřízení. A nevšiml jsem si že by Celestie byla nějaký tyran.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od CrystalShine - 24.05.2012, 10:38
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)