Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
(13.06.2012, 16:10)Antošík Napsal(a): Tohle neni rozebírání soukromýho života, to je jen sranda Rainbowlaugh ... myslim Rainbowlaugh ... snad Pinkiecrazy

V EQ bych ale chtěl bejt, ale jn ve formě člověka/uni/peg/alli. Být earth ponym by mě asi dost štvalo ... chudáci, to maj těžký ....

Já tak dva, tři týdny před závěrečným dvojdílem přišel s nápadem na povídku, jehož character by byl tzv. Mary-Sue, tedy zosobnění mě samotného. Chtěl jsem aby měl možnost létat jako pegas a zároveň kouzlit jako jednorožec, ale nechtěl jsem z něj dělat alicorna, jelikož i s Cadence jde zatím pořád jen o královskou krev. A ostatní kolem takto vznešených se často ostýchají, zkrátka friendship problems.
Tak mě napadlo vymyslet si rasu poníků, která se proměňuje, zvanou Equimorphs. A než jsem stihl nějakou povídku sepsat, BUM, Hasbro přiservíruje Changelingy.
Mezi mými EM a hasbrovic ChL jsou rozdíly, předevšim povahové a taky EM mají základní podobu podobnou earth ponies, ale schopnost se měnit je u nich až příliš hlavním rysem, který mají společný.
No, zkrátka kdybych mohl do Equestrie a vybrat si dokonce i takovouto možnost, volil bych ji...
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od TakeruDavis - 13.06.2012, 18:07
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)