Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Přijde mi vcelku zajímavé, jak se tu chodí okolo horké kaše, ale nikdo z místních hrdinů nemá odvahu napsat, jak se věci ve skutečnosti mají (i když to do tohohle threadu vlastně nepatří) Ajbemused

A k tématu... žít v Equestrii by bylo fajn, ale chyběli by mi lidé. I kdyby se ze mě stal poník, vzpomíky by zůstaly a myslím, že občas by se mi stýskalo. Tedy pokud by vedle Ponyville velmi rychle nevyrostlo Bronyville Rainbowlaugh což by soudě podle zdejšího zájmu moc dlouho netrvalo Ajsmug

Jen se obávám, že bychom si tam krom jiného přenesli i nešvary z tohohle světa. No aspoň by měla Twilight co studovat Twilightsmile

(13.06.2012, 18:07)TakeruDavis Napsal(a): Chtěl jsem aby měl možnost létat jako pegas a zároveň kouzlit jako jednorožec, ale nechtěl jsem z něj dělat alicorna

Zatěžko si vybrat, řešil bych to samé: schopnost létat a kouzlit jako dva splněné dětské sny Pinkiesmile přitom by stačilo od obojího trochu, jen mít tu možnost, když přijde touha.

PS: Na tyhle spoilery si musím dávat majzla Ajsmug nebo druhou sérii v brzké době dokoukat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Jamis - 13.06.2012, 22:02
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)