Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Ne radši ne nevím co by dělali kdyby se tam objevil člověk .

Jak by to asi bylo ...

1.Schovat nebo na veřejnost
a) musel bych využít svých super mega ultra noob Rainbowlaugh schopnosti přežití.
Ohen check , voda check , jídlo ... jídlo jé tam je Angel boom check , sta.n ... no dopr les hoří (ano neumím bezpečně rozdělat ohen Rainbowlaugh

b) jdu na veřejnost všichni se schovají Pinkie mě možná přivíta a je to tu KILL ME ! nebo řeknout Celestii : Draha Princezno Celestie je tu člověk já se bojíím aaaaaaaa !!!!! už de sem aaaaaaaaaa !!!!

Já bych na veřejnost šel až bude nejhůř

ale co když najdu utočiště v EverFree ?
Manticora ? pche zhebni bem bem bem křach a sak*** ano zbraně z přírody nejsou účinné a i některé pistole ... I need a tank .

A taky se bojím že na mě budou dělat testy Twilightoops nebo si budou myslet že jsem nepřítel tak na mě pošlou stráže a pokud ...

Vyhraju pošlou další Rainbowlaugh
Prohraju nezabili by mě (doufám) protože jsou mirumilovní ... ahoj Rainbow <kop> au moje hlava .

+

Byl bych pro poníky moc nebezpečný i pro Pinkamenu (ne ticho fanoušci/ninky Pinkameny) dáte mi do ruky nůž , meč nebo pistol a pokud se budu cítit v ohrožení tak dokážu zničit život Rainbowlaugh


ale toto je důvod proč tam nechci

A ted si zahraju na věštce .... co asi řeknooou : WATAF*CK ? co to je za de**** a co to je za deb*a Rainbowlaugh že se mi to povede ?
fu*k
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Žvýkačka - 03.06.2013, 16:12
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)