Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Nevím jak vy, ale dle mého si ten pobyt v Equestrii trochu přeceňujete. Co byste tam chtěli dělat? Bez totálních znalostí světa byste nemohli dělat moc správu atd. Přírodní zákony tam fungují zcela jinak, takže to, co jste se naučili ve škole vám taky moc nepomůže. Máte ruce, fajn, ale magie dokáže udělat věci 100x rychleji a efektivněji než vaše ruce. Taky pochybuju že spousta lidí ví, jak přežít v přírodě natrvalo. A nezapomeňte na to, že tam taky mají jiné rostliny a jiné živočichy. A nakonec pochybuju, že byste dostali nějakou "spešl power", jak to ve fanficích bývá. Jestli by se nad vámi místní poník neslitoval tak byste tam asi živořili. Na druhou stranu, je velká šance že vás tam skutečně živořit nenechají, nebo alespoň ne dost na to, abyste pomřeli hlady, jelikož jsou přece taaaak mírumilovní. Že? ŽE?!
Možná taky nic z toho, co jsem napsal nedává smysl a nakonec tu jen melu blbosti. No nic. Nutně podotknout, jsem celkem optimista (i když v tomto případě spíše realista).

TL;DR
Kecy, kecy, kecy, kecy, kecy, kecy, kecy a další kecy, které absolutně nikoho nezajímají. Jsem optimistický realista (jde to vůbec dohromady?). Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Drakasin - 09.08.2012, 01:37
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)