Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Ten hlavny text je najlepsi.

A co sa tyka temy... It's a nice place to visit, but I wouldn't want to live there. Mohlo by byt zaujimave poobzerat sa po hlavnom meste, precestovat krajinu, a spoznat ich kulturu a spolocnost. A ked uz do Equestrie tak jedine ako pony. Neviem ci by som priamo siel za Mane 6 a zacal ich obtazovat. Mozno keby niektora suhlasila robit sprievodcu... okrem Pinkie Pie, z tej by ma porazilo ... tak by som nenamietal. Ked sa nad tym tak zamyslam, tak velmi dobry sprievodca by nevola ani jedna. Rainbowlaugh

Ako trvale bydlisko by som to ale nevolil. Niektore veci by po case zacali chybat. Tak npr... Internet. A ked uz sme pri internete, tak urcite by chybali aj ruky. (lyrasquee.jpg) otvaranie dveri, manipulovanie s vecami, vsetko by bolo hrozne narocne a otravne... a nehygienicke. Aj v pripade, ze by som bol unicorn, trebalo by sa stale naucit pouzivat magiu, co je cool, ale aj tak to nenahradi priamy dotyk.

A v neposlednom rade. Nechybali by vam ludia, ktorych poznate na tomto Svete? Ked si to tak vezmete, tak vlastne tam nikoho nepoznate. Z Twilight je polobohyna a ostatne si ziju viac menej vlastny zivot. Takze by ste museli zacat uplne nacisto, zohnat si pracu, zaplatit zivobytie. A to vsetko sam. Trvaly pobyt by bol riadna drina.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Millfox - 22.01.2014, 21:47
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)