Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Na jednu stranu ano, na druhou ne.

O Equestrii už víme, že je to rozhodně idyličtější svět, než náš, poníci žijou bez nenávisti, starají se o svoje okolí, city ostatních, jsou přátelštější, obecně víc hodní než lidé, ale o co mi jde je, že i když nemám vůbec rád násilí a po naprostou většinu času jsem klidná osoba, co se nenechá jenom tak někým vyprovokovat, tak bych se bál tahat tuhle "lidskou" esenci do Equestrie, sám sobě totiž nevěřim, že by moje obecný sklony nemohly způsobit něco špatnýho, budu daleko raději, když bude jejich civilizace nadále žít a budou šťastní, než abych riskoval, že bych je mohl nějak negativně ovlivnit Pinkiesmile

Na druhou stranu, žít v Equestrii... Může vlastně každý, jediný co k tomu potřebuje, je vlastní představivost, dostávám se tam každej den, při nudnějších chvilkách, nebo chvilkách, kdy se jenom tak ponořim do vlastních myšlenek a představ.
Jakožto svět, kde je násilí o 95% menší, než tady, je to pro mě svět naprostýho odpočinku, uklidnění, radosti a štěstí, moct si popovídat o různých rozdílech našich společností s Twilight, jenom tak se vyblbnout s Pinkie, pomoct AJ na farmě, trošku zasportovat s Rainbow [I když já vůbec sportovní typ nejsem Rainbowlaugh ], nebo i pomáhat Fluttershy s jejími zvířecími miláčky... Na Rarity nezapomínám, ale jakožto absolutní anti-talent na cokoliv s módou, kreativitou a ručními pracemi to neni nic pro mě Rainbowlaugh

Obecně, objevit se z čista jasna v Equestrii, asi bych byl obezřetnej, ale poměrně šťastnej, na absenci naprosté většiny moderních technologií bych si časem zvykl a měl bych i víc času na čtení... A co se týká stravy... Ryby se v Equestrii loví pro zvířata, třeba by se mi povedlo se dohodnout na nějaké speciální vyjímce abych neumřel na nedostatek proteinů Pinkiehappy
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Aldar - 12.02.2014, 21:32
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)