Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Těžko říct, jestli bych chtěl žít v Equestrii. Chybělo by mi tam dost věcí z reálnýho světa. Bez počítače, internetu, mobilu a podobnejch věcí bych vydržel (ikdyž samozřejmě nikdo nemáme důkaz o tom, že to tam nemaj), ale dost by mi tam chyběly dvě místa - Luhačovice a Zlín. Applejackunsure
Ale až na tohle, když si srovnáme reálnej svět a EQ, tak EQ z toho vychází líp, protože v reálným světě nám vládnou korupčníci, mafiáni, podvodníci a finanční skupiny - v EQ vládne moudrá a osvícená panovnice Celestie. Dále taky myslím, že v EQ je daleko lepší nálada ve společnosti - poníci se tam k sobě nechovaj (většinou) tak hnusně, jako my lidi tady. Unsuresweetie
V EQ jsou živelný (a další) pohromy, ale u nás snad ne? Taky tu máme povodně, vichřice, požáry, epidemie a podobně. Zkrátka, Země a EQ jsou v podstatě téměř stejný světy, s tím rozdílem, že v EQ existuje magie.
Takže, když to tak srovnám, tak bych určitě radši žil v EQ. Navíc, já jsem vegetarián, takže absence masa by mi jenom vyhovovala. Twilightsmile Asi bych tam nechtěl bejt jako člověk, to by bylo na nic, když už, tak ve formě poníka. Nejradši bych byl samozřejmě jednorožec, ale upřímně řečeno, pokud už bych tam žil, tak by mi bylo celkem jedno co jsem, klidně i pegas nebo earth pony. Ajsmug
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Tails - 09.09.2012, 13:04
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)