Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
(28.10.2012, 02:08)Schimansky Napsal(a): Keď nie od začiatku, tak nie natrvalo. V Equestrii to je proste tak, každý človek by samozrejme bol sprvu fixovaný na ľudské zásady a návyky, časom by si možno zvykol, ale nebolo by to 100%. Rovnako ako poníci na zemi. A neviem, či by Celestia dovolila ľudskému druhu vôbec navštíviť Equestriu, nakoľko my, ľudia, sme najhoršie obludy planéty. Druh, ktorý 2x viedol svetovú vojnu, a tretia je na spadnutie, by do Equestrie vniesol taký chaos a zmätok, že Discord by asi dobrovoľne skamenel. Navyše, stačí sa pozrieť, ako sa správa bežný turista...samé odpadky. A ak by do Equestrie vstúpil nejaký človek, ktorý by naučil poníkov bankovej pluralite a zadĺženosti, lichve... no amen tma. Veď Equestria je raj na pohľadanie. Takmer nulová kriminalita - policajti/dozorci nie sú potrební, minimálna úroveň chudoby, žiadne banky, úvery, exekútori. Ničmenej, dopyt po ceste do Equestrie, si myslím, by bol tak veľký, že by ho Celestia iba sťažka mohla ignorovať. Moje riešenie (ak by som bol Celestia) by bolo zbudovať nejaký skener duše. (Niečo ako mali starí Egypťania v posmrtnom živote) a podľa jeho výsledkov by ľuďom bol umožnený vstup do Equestrie. Čo sa týka feudálno-tržného diktátorského systému v Equestrii, (nenechajte sa popliesť slovom diktátor, Celestia diktuje bez chýb Rainbowlaugh) bolo by ideálne, ak by sa doň vniesli isté komunistické prvky. Predovšetkým zánik peňazí V úplnom bezpeňažnom systéme, by odpadli aj tie najmenšie starosti pre poníkov. Tým pádom by sa Equestria budovateľsky rozrastala, keďže stavebného materiálu je viac než dosť. Mládež by bola maximálne zapojovaná do mimoškolských aktivít... atď. Čo sa týka podoby, radšej by som sa v Equestrii premenil na poníka a nestrašil prítomných svojím ľudským zjavom. Ak sa tu rozoberal pokrok, ktorý sme odhadli na prelom 19-20. storočia, Equestria by sa (ak všetko pôjde hladko) mohla úplne bez ujmy preniesť do 21. storočia. Samozrejme by sa vynechali fatálne vynálezy ľudstva - Auto, lietadlo, jadrová fúzia... televízia a internet by sa nechala výlučne za účelom informovanosti a nadobúdania vedomostí (Žiadna Farma, Superstar, Talentmania či Hotel Paradise.) Ako ste rozoberali plynutie času, na to recept nemám Pinkiehappy ale vy na niečo prídete. Ak som niečo zabudol, upozornite ma, ja to doplním

P.S. Nech vás, prosím, neodradí, že je to dlhé. Rainbowlaugh
Tak trochu jsem počítal s tím, že kdybychoch zde žili, tak ve formě poníků. Hrome, já bych do EQ lidi nepustil ani za milión, to by zkazilo kouzlo celého světa. A možná ne jen světa. Ajsleepy Pak by určitě nastal chaos, který ani za discorda EQ nezažila. Twilightsmile

"nakoľko my, ľudia, sme najhoršie obludy planéty."
S touto větou naprosto souhlásím. Lidstvo velmi často považuji za omyl vývoje, či stvoření. Většině jde jen o to nahrab si co nejvíce majetku a nabýt své ego nehledě na to, jestli půjde přes mrtvoli (tímto nechci odsoudit úplně všechny, to je jen můj názor na věc). "Peníze jsou cennější než lidský život" - smutná, ale pravdivá realita.

(28.10.2012, 02:36)Treach Napsal(a): ja bych moc rad zil v tamovemto svete aspon bych nemnel problemi co tady a myslim ze bez pc bych se.obesel a co dal byl bych asi stastny a nejvic stastny kdybych byl pegas Pinkiehappy .

Na to bych moc nespoléhal. S odchodem jednich starostí přichází jiné a někdy i horší nehledě na to, kde žiješ.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od CutePenguin - 28.10.2012, 09:28
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)