Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
(02.11.2012, 17:58)Martin Napsal(a): nehledě na to, že už konzumací dortů přešli poníci od čistě rostliné stravy k živočišné)..

EDIT: Masokombináty si prosím taky nepředstavujte jako naše továrny.. měl jsem spíš na mysli něco na způsob místní výroby v rámci exportu (přeci jen poníci a Gryfové jsou v MLP "kamarádi", možná jen na oko, možná za tím stojí právě výměnný obchod - vy nám maso, my vám pokoj Rainbowlaugh)

Tak oni maj poníci jídelníček sice z půlky polidštěnej, jelikož tam maj dorty, mufiny, chipsy, pečivo apod., ale pochybuju, že by jedli i maso, to by bylo opravdu proti přírodě. Živočišná strava, to sice jo, ale jen mlíko a vejce. Ajsmug
Tak nad tím nemusíme dvakrát přemýšlet, proč chovaj prasata, jak už jsme tady zmínili, pro ostatní zvířata (psi atd.). Ale když už, tak třeba jen několika kusech na farmě. Ajsmug

Ale tak jasně, stejně jako u nás občas nějaký zvířata zabijou lidi, tak i v EQ určitě na poníky někdy zaútočí nějaký zvířata/kreatury. Ale já jsem měl na mysli to, že poníci jsou civilizovaný a stejně jako lidi maj techniku, zbraně atd., jednorožci uměj používat magii a navíc maj ještě roh...
My lidi taky nejsme zrovna velký, ale umíme zabít i větší zvířata, než jsme my (čehož bohužel využíváme a tím ničíme přírodu Applejackunsure )
Jasně, EQ není mírumilovná země, ale fakt silně pochybuju, že by tam byly nějaký zířata, který by lovili poníky.

(02.11.2012, 18:03)Martin Napsal(a):
(02.11.2012, 17:56)Tails Napsal(a): Tak to nevim, podle mě je asi stejně stará jako RD, za mládě bych jí asi nepovažoval. Pinkiesmile

Opět.. to že byla Gilda na stejném táboře neznamená, že musela být stejně stará.. stejně jako Fluttershy byla starší než RD..

Taky mi přijde, že na mládě má nějak moc hrubej hlas. A vůbec, v EQ můžou bejt ty velikostní poměry úplně jinak, když i poníci jsou tam menší, než v reálu...
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Tails - 02.11.2012, 18:25
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)