Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Se pokusím tohle téma trochu oživit Twilightsmile

Jelikož je mým tajným snem, že se jednou potkám se skutečnou AJ, povalím ji na záda ve stylu PP, zabořím obličej do její srsti vonící po seně a jablkách a budu ji nějakou tu hodinku drbat a mazlit, je má odpověď "Ano". 

Ale trochu vážněji. Pokud je svět poníků opravdu tak ideální, jako známe ze seriálu, nevidím moc důvodů, proč se plácat v našem lidském světě. Akorát za podmínky, že bych tam byl jako poník a ne jako člověk. Jediný, co by mi bránilo v přesunu k poníkům jsou má rodina a přátelé, přece jen tu mám pár lidiček, kterých bych se nechtěl  vzdát. Pravda pokud jsou poníci opravdu tak přátelští jako v seriálu, asi by bylo celkem snadné zapomenout na staré přátele. Ale zase neopouštěj staré známé pro nové...

K dalším často zmiňovaným věcem:
Internet a PC: Je mi 37 a své dětství jsem prožil bez obojího a neměnil bych za nic na světě. Klidně se do tohoto stavu rád vrátím.
Maso: Mám kliku, že mi chutná v podstatě cokoliv a bez masa bych asi dokázal žít. Co se týká pití, s pivíčkem by to bylo horší - opíjet se nemám zapotřebí, ale opravdu mi chutná.
Vláda: Vážně je Celestie horší, než to co máme?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)