Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#22
(15.06.2017, 20:45)Cwossie Napsal(a): Taky jsem netušila, jen mě napadlo náhodou se podívat na fórum, protože se strašně učím. Rainbowlaugh

Registrováno, můžeme poslat za oba (já+Marco) v jedné platbě?

Jasně - klidně pošlete v jedné platbě, to přebereme. Stačí uvést obě jména ve zprávě pro příjemce.

Citace:A dotaz do pléna, kdo dělá cosplay? Ajsmug

Chystal jsem se na nějaké úpravy po letech, ale nevím, zda se k tomu časové dostanu, protože Festival Fantazie a Czequestria. Spíš ne, už několikátý rok...

(16.06.2017, 18:54)Dex Napsal(a): Je možné napsat číslo účtu někam sem? Registroval jsem se už dřív a myslím že abych se k němu dostal, musel bych odeslat další registraci. Nebo ne?

Koukám, že už to někdo vyřešil za mě, ale jinak pro ostatní - pokud vám uteče číslo účtu na konci registrace, pošlete mi PM.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 19.06.2017, 10:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)