Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#48
to byla odpověd pro Krakjhoura, který potřeboval být v čechách v neděli, což v jeho případě pořád platí, pokud vím. Oficiální časy sem sem nepsal protože to nikoho zajímat nemuselo. Přece jenom 98% účastníků jede autobusem, tak sem proto neviděl důvod. Kdo měl zájem, dozvěděl se to přes jiné zdroje (PM, discord etc.)

Nevím proč je to k pousmání. Jezdím vlakem 10 let pravidelně. vím kolikrát to zpoždění bylo způsobeno z důvodu poruchy lokomotivy. Většina z nich jsou výluky nebo mimořádnosti. Ale to není důvod této diskuze.

K tomu narvání. Bylo mi sice slušně ale jasně napsáno, když sem upřimně poznamenal, že bych si případné přebytky z autobusu (které pravděpodobně nebudou) částečně nechal, takže že o moje nabídku zájem není. Čímž mi bylo nepřímo, řečeno, že na vás chci vydělávat. Což mne vzhledem k faktu, co dělám pro lidi s Ibisem štvalo tenkrát a není mi to příjemné ani ted. Zejména, když mi naznačuješ, že podkovávám vaší snahu.

Pokud tě moje argumenty znechucují, tak tě upřímně obdivuji, že to ještě pořád děláš. (nejenom galacon, ale i všechno ostatní), protože i když možná můj způsob není úplně nejlepší, pořád se snažím normálně argumentovat. Pokud tě relativně normální argumentace znechucuje, tak se fakt omlouvám a už sem psát nebudu. Budu se starat o svůj ibis a vy si dělejte co chcete, mne to ve své podstatě může být jedno.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Ferraripony - 13.07.2017, 14:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)