Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#49
(13.07.2017, 14:40)Ferraripony Napsal(a): K tomu narvání. Bylo mi sice slušně ale jasně napsáno,  když sem upřimně poznamenal, že bych si případné přebytky z autobusu (které pravděpodobně nebudou) částečně nechal, takže že o moje nabídku zájem není. Čímž mi bylo nepřímo, řečeno, že na vás chci vydělávat. Což mne vzhledem k faktu, co dělám pro lidi s Ibisem štvalo tenkrát a není mi to příjemné ani ted. Zejména, když mi opětovně naznačuješ, že podkovávám vaší snahu.

Tím ti bylo řečeno, že filosofie naší činnosti pro komunitu je jiná, než tvoje - přebytky z autobusu nám do kapes neplynou. Pokud na tom chceš vydělávat, je to samozřejmě legitimní důvod, nic proti, ale jak už jsem psal, tak leda po vlastní ose a když s tím budou zákazníci souhlasit, tak s tím nikdo nemá problém. Vzhledem kolik zlé krve už jsem zažil na téma "pár přebytků si nechám" v různých spolcích (to jsou zas moje zkušenosti), tak se od tohohle přístupu distancujeme. Tečka. Nic víc, nic míň.

Citace:Pokud tě moje argumenty znechucují, tak tě upřímně obdivuji, že to ještě pořád děláš. (nejenom galacon, ale i všechno ostaní, protože i když možná můj způsob není úplně nejlepší, pořád se snažím normálně argumentovat. Pokud tě relativně normální argumentace znechucuje, tak se fakt omlouvám a už sem psát nebudu. Budu se starat o svůj ibis a vy si dělejte co chcete, mne to ve své podstatě může být jedno.

Důvod je prostý - pořád je tu spousta lidí, kvůli kterým stojí všechna ta námaha a nervy za to Twilightsmile a je jich mnohem víc než těch, co mají tendenci vytvářet třecí plochy. Jen už sem moc nepíšou, protože proč by si kecama kazili den - tak se holt bavíme a setkáváme po desítkách jinde. Simple as that.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 13.07.2017, 14:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)