Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#51
(13.07.2017, 15:01)Ferraripony Napsal(a): Aááááá přesně jak sem si myslel, pořád si myslíš/te, že na vás chci vydělávat. Děkuji za upřímnost, alespoň už jasně vím, co si o mne vedení fóra myslí. A bude podle toho napříště řídit.

Tak mé pochybnosti oprav: jak mám správně nazývat "peníze z autobusu si nechám", když ne "vydělám na tom"? Rád se poučím, protože mě jiné vysvětlení nenapadá a pokud vím, tak žádné jiné si nikdy neposkytl.

Rád bych poznamenal, že píšu sám za sebe, a já nejsem "vedení fóra" Pinkiesmile

Citace:Takže já to tobě a všem ostatním zoopakuji. Mím cílem nikdy nebylo na vás nebo komukoliv z komunity vydělávat. Kdyby to tak bylo, tak bych napálil ceny Ibisu výš, v korunách a neudával bych je v eurech s tím, že si konečnou částku lidi převedou ve chvíli kdy platí.

Ok, co tedy je cílem "přebytek si nechám"? Myslím, že je to vcelku legitimní otázka, když tu ze tvé strany proběhla anketa mezi uživateli na téma "Organizace zájezdů na cony". Jak říkám, mohl jsem se splést. Budu rád, když mé obavy rozptýlíš.

Citace:A pořád si mi neodpověděl na otázku, jestli tě tato relativně normální diskuze znechucuje. (klidně v PM at se to tu zbytečně nezahlcuje.

PM netřeba, jen ať jsou ty postoje vidět veřejně - třeba to pomůže rozptýlit pochyby. Znechucuje mě osočování a obecně přístup "urvu co můžu, dokud můžu" - kdyby to tu byl nějaký vejvar, tak neřeknu, ale jsem zastáncem toho, že pokud z toho neplyne velký výdělek, tak je lepší se tomu věnovat bez nároku na jakoukoliv osobní finanční či hmotnou odměnu (tzn. než malé peníze, raději žádné, protože za ty starosti navíc to prostě nestojí).

Takže ano, tyhle dohady ohledně financí (ve z mého pohledu zanedbatelných částkách) jsou znechucující, ať je vedu s kýmkoliv. Když k tomu přidám argumentační fauly z prvního odstavce ("už vím, co si o mě vedení fóra myslí...") tak se nediv, že tahle diskuze (ač se ti s porovnání s jinýma třeba na novinky.cz může zdát relativně rozumná) je za hranicí toho, do čeho mám chuť a co mi připadá přínosné.

EDIT: kokám tolik lidí tohle vlákno najedou začalo číst Pinkiesmile tak aspoň něco se tu děje, no ne?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 13.07.2017, 16:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)